Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély ezzel a görbével...

Van esély ezzel a görbével babára, a héten egyszer már kérdeztem, válaszoltak is rá de azóta a reggeli hőm megemelkedett?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 10. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép. ha így folytatódik, akkor trifázisos görbe lesz belőle, annak meg 96%-a babás! :-) Még pár nap, és lehet tesztelni. Drukkolok!
2009. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a peteéréstől már eltelt vagy 14 nap... én már ilyenkor teszteltem pozitívat GraviHCG-vel.. próba szerencse. de szép a görbéd nagyon!!!


13 hónapos kisfiú anyuja és 22 hetes terhes

2009. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul húzta be, és a 18. ciklusnapodot ovuláltál. Akkor kezdett el a hőd egyértelműen felfelé menni. Ezért mndta, hogy még pár nap, mert most még csak a 11dpo-nál tartasz. Szerintem. :-)
2009. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a 18-ik napon volt meg az ovu, rosszul húzta be a ciklus.hu
2009. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!