Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Vagy kizárt?

Terhes lehetek? Vagy kizárt?

Figyelt kérdés
Nem rég óta próbálkozunk a párommal...19-20-ára nem vártam a menzeszem. Egy két nappal ezelőtt iszonyúan fájtak a melleim és a derekam is, ilyen még sose volt velem, illetve émelyegtem és már hánytam is, viszont tegnap, 19-én elkezdtem vérezni, nem görcsöltem előtte mint ahogy szoktam, inkább csak éjszaka egy kicsit és nagyon kevés a vérzésem, pedig első 3 napba nagyon sok szokott lenni. Azóta is majd leszakad a derekam. Ma délelőtt csináltam egy tesztet (ne az első vizeletből) és negatív lett. Szerintetek akkor már semmi esély, vagy ismételjem még meg?

2014. okt. 20. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy babás. De ha nagyon nem olyan a vérzésed mint szokott akkor teszteljél majd pár nap múlva, hogy megnyugodjál.
2014. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csak hormonzavar.
2014. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínünek hogy terhes vagy, de hallottam már olyat hogy megjött neki és terhes volt.. mondjuk nekem nem volt egy csepp sem.. nekem is volt hasonló elötte honapban 2 napos valami, reménykedtem, de nem... Hidd el ha nem görcsölsz összejön nyugalom kérdése.. 10hkm
2014. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!