Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknek hihetek jobban?...

Melyiknek hihetek jobban? Hőmérőzés vagy ovuteszt? Fent van a görbém is!

Figyelt kérdés

Most mi alapján dönthetem el, hogy lesz-e vagy volt-e már peteérésem? Mert a hőm szerint 11. ciklusnapon volt, de az ovuteszt szerint még csak most lesz. Szerintetek?


[link]


Leeshet még holnapra?


2010. jan. 24. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A hőd szerint ma volt, de ez csak akkor igaz, ha 4 napig fenn is marad. Min.2 tizedet emelkedik a hő tüszőrepedéskor.
2010. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hőd szerint nem ma volt, hanem ahogy te írtad(vagy a rákövetkező nap). De valóban még leeshet, várj egy pár napot, és legyetek együtt, ha tudtok, utólag fog csak kiderülni, hogy végül is melyik nap volt.
2010. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hőd, nyákod, méhszájad és ovuteszted szerint is ma volt ovud. ha így van, akkor a hőd tartósan magas marad most már kb 2 hétig, még ha lesznek is benne kisebb cikk-cakkok.
2010. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán leeshet még a hőd.

Nézz meg egy enyémet pl.

[link]

nézd meg nekem hányszor felment.

De ez normális, ugyanis a ciklus első felében ingadozhat a hőmérséklet.

2010. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12. napra tippelek. utolsó tojásfehérjés méhnyaknyák, nyitott méhszáj.. és a hőd is feljebb ment 13. napra... én így tippelek. sok sikert!!!
2010. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!