Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után vagyok a 6....

Peteérés után vagyok a 6. napon. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Peteéréskor sikerült együtt lennünk a férjemmel. Most szurkál a hasam alja. Lehet hogy éppen rázza a párnáját a kisbabám? A mellem még nem fáj, csak a bimbó érzékeny, amúgy semmi mást nem figyeltem meg. Kicsit fáradt vagyok. A hőm 36,6-on áll 3 napja. Mikor tesztelhetek? Köszi ha válaszoltok!
2010. jan. 24. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hat napja volt, akkor legkorábban két nap múlva érezhetsz valamit, mert az együttléttől a beágyazódásig 7-12 nap telik, el, utána kezdi el a szervezeted termelni a HCG hormont, ami bármilyen tünetet okozhat.

Azért remélem összejön Nektek...

2010. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Ilyen korán lehetetlen,hogy tüneteid legyenek,legkorábban 12-14 nappal ovu után mutat hihető eredményt egy teszt.

Várj türelemmel,még van legalább 8 napod mensiig!Ha mensid kimarad akkor inkább lehet baba a dologban.

2010. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Megfoganhattál, igen.


de a baba még el sem kezdett beágyazódni, nemhogy befejezte volna, azaz még tuti, hogy nem vagy terhes. Majd ha a baba befejezte a beágyazódást, és a HCG hormon szintje kimutatható mértékűre emelkedik (ovu után minimum 12-14 nappal), akkor mondhatod el, hogy terhes vagy.


A terhestünetek meg ez után 1-2 héttel jönnek leghamarabb, uigyanis azokat a terheshormonok megemelkedett szintje okozza.

2010. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek előttem írókkal,olyanról már hallottam,de ez kb.10ezer az 1hez,hogy vki érezte,amikor beágyazódott,de Neked ez még nagyon korai,ahogy írták is,leghamarabb,HA teherbeestél,akkor holnapután kezdődhet a beágyazódás,de inkább később.Tehát most még talán a PÉ utóhatásait érzed.Nekem is szokott szurkálni a hasam akár utána egy hétig is.

Várj 8-10 napot,Te tudod,mikorra nem várod a havid,és ha nem jön meg,akkor a kimaradás napján nagyon bizonytalan eredménnyel,de tesztelhetsz.Én mindhárom babámnál mensi elmaradás utáni 8.napon teszteltem először +at,előtte vagy nagyon halvány eredmény volt,vagy nega,de persze ez változó,de a mensi napjáig várj mindenképp!!!!

2010. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!