Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Peteérés vagy...

Mitől lehet ez? Peteérés vagy valami más? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, azt tudni kell, hogy majdnem 1 éve volt egy petefészekcisztám, megműtöttek, bikinivonalnál vágtak.

Hétfő óta fájdogál, szurkál alul a hasam, a vágásom érzékenyebb (eddig még nem tapasztaltam ilyet), és néha napközbe rámjön nagyon a szédülés...

Nemtudom mi lehet ez!

A ciklus.hu szerint tegnap volt ovulációm, de eddig nem tapasztaltam még ilyet ilyenkor. Fogamzásgátlót szedek, de a múlt hónapban kihagytam egy szemet véletlenül, megjött a menzim, de 5 nap helyett csak 3 napig tartott.


2011. febr. 23. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése mellett teljesen felesleges peteérést meg ilyeneket nézegetni, mert a tabletta mellett NINCS PETEÉRÉS...

Én inkább a tabletta valamilyen mellékhatására gondolnék, mióta szeded? Múlt hónapban hányadik héten maradt ki az az egy szem?

2011. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már 7 hónapja szedem, eddig nem volt semmi mellékhatása..

Úgy a felénél maradt ki az az egy szem.

2011. febr. 23. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen tablettát szedsz?

Az egyfázisúaknál általában a második héten kihagyott tabletta nem jelent problémát (de nézd meg a betegtájékoztatót). Szerintem a panaszaiddal lehet, hogy érdemes lenne felkeresned a nőgyógyászt, illetve érdeklődhetsz neten Hamvas Ferencnél is az orvostudakozón, hátha tud rá mondani valami okosat, hogy mitől van ez :)

2011. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volina-t szedek.
2011. febr. 23. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

A tájékoztatóból:


"- Egy filmtablettát hagyott ki a második héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti), és a következő tablettákat a szokásos időben vegye be. A tabletta megbízhatósága fennmarad. Nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása."


Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy, ha más gond nem volt.

2011. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!