Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztek peteéréskor? Ha...

Mit éreztek peteéréskor? Ha ilyen fura bizsrgést érzek a főleg a bal petefészkemnél, az jó?

Figyelt kérdés

Mint amikor fel van puffadva a hasad, csak nem ott érzed, hanem oldalt, a petefészkeknél.

Sajnos eddig valószínűleg nem volt PÉ-m, mert nem sikerült teherbe esnem. Most Aviva- tornázok, és teázok. Talán végre lesz nekem is peteérésem?


2010. jan. 24. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos!!! Én régen nem éreztem, de amióta megszületett a második kisfiam, bizsereg, szúrkál, sőt görcsöl is, és még a derekam is szokott fájni. Szerintem sikerült! Gratulálok! Remélem, a baba is összejön! Ja, és nekem is lehet érezni, hogy bal vagy jobb petefészek.
2010. febr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!