Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a teszt...

Lehetséges hogy a teszt mindíg negtív és mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
már 1 hónapja késik az orvosom szabadságon és kétségbe vagyok esve hogy mi lehet a gond!!csináltam 3 tesztet mind negtaív lett!!! de érzem mintha nagyon fájna a mellem, meg a hasam is néha fáj!! járt már így valaki??
2008. aug. 12. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem jártam még így, de szerintem addig is menj el egy másik orvoshoz. legalább nem idegesíted magad. valami biztosan nem oké.

L.

2008. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja késik? Ne a dokidra várj, menj el egy másik dokihoz vagy SZTk rendelésre. Amúgy lehet, hogy nincs ott baba, nekem volt 65 napos ciklusom is. Azért 1 hónapos késénél már 8 hetes terhes lennél, pozitívnak kéne lennie a tesztednek.

A hasad pedig fájhat azért is, mert a mensi nem tud megjönni. Én legalábbis nagyon szenvedtem, mire a 65. napon megjött.

És, ma már 16 hetes kismama vagyok. ;)

2008. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy másik orvost,nekem igy kezdődött a hormon problémám.
2008. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én csak annyit írnék,hogy 2 olyan barátnőm is van,akiknél a doki hamarabb megállapította a terhességet,mint ahogy a teszt pozitív lett volna.MIndeképp SZTK,vagy másik doki,és rögtön kiderül a dolog.Mondjuk én ragaszkodnék egy UH-hoz is,mert az a 99%.Egy öreg róka
2008. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ! az orvosom majd jövőhéten kedden fogad!!akkor minden kiderül!! még 1 x köszi mindenkinek!!:)
2008. aug. 12. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a sima ultrahang nem mutatja akkor mindenképpen nézesd meg hüvelyi ultrahangal!!nekem csak azon látszot, se sima uh-n se tapintással, csak a hüvelyin
2008. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!