Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig aggódjak? 3 +teszt...

Még mindig aggódjak? 3 +teszt után is?

Figyelt kérdés
Már hétfőn meg kellet volna jönnie, nem jött szerencsére, De úgy érzem meg fog jönni. Egyre erősebb csíkjaim lettek, nagyon szépek. Nem tudom mitől van ez az érzés. El fog múlni, vagy számíthatok rá hogy megjön? Ne haragudjatok a buta kérdésért de nagyon aggódó típus vagyok és már annyira várjuk a picit.
2011. júl. 13. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhesseg elejen megvan az az erzes hogy mindjart megjon! ne aggodj inkabb orulj! Gratulalok remelem neken is nemsokara 2 csik lesz !
2011. júl. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem szabad ennyire aggódosnak lenned,probálj meg lazitani s tenni ellene amennyire lehet...gondolj bele, mi lesz akkor a terhességed alatt? senkinek nem jó de főleg nem neked és a kicsidnek, ha pl egy eredménynél 1 tizeddel kevesebb mint a normálérték (ez most csak egy példa) szoval nyugi, örülj, a terhességed megléte már biztos. 7hetesen érdemes először dokihoz menni, addigra már az is biztos lesz hogy méhen belüli élő terhességről van szo. elötte szerintem azért felesleges menni,mert csak egy nagy fekete pacát-petezsákot látni ugyis.

nagyon gratulálok, nagy levegő és ÉLVEZD a terhességed, ne aggódj rajta:)))minden rendben lesz meglátod

2011. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális érzés, ahogy haladsz előre a terhességel egyre inkább múlni fog ez az érzés! Nekem az a hét volt a legdurvább amikor megkellett volna jönni-e. Most már 14 hetes vagyok, de a héten még csak egyszer éreztem, hogy mindjárt megjön!
2011. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Már csak picit izgulok. :)
2011. júl. 13. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! Ne aggódj, minden rendben lesz. Nekem két hétig görcsölt a hasam és még véreztem is, mikor terhes lettem. Azóta van egy gyönyörű másfél éves kislányom :)Ha teheted próbálj pihenni.
2011. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez. Sajnos nem tudok sokat pihenni, mert 10-12 órákat dolgozok. Fizikai munkát végzek. Ezért is félek jobban mint kellene.
2011. júl. 13. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Szép kétcsíkoskák, és húzós érzés a hasamban. Elmentem dokihoz, igazolta, hogy jó helyen van a babuci, aztán kaptam egy kis magnéziumot. Azóta béke van :)
2011. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Remélem nálam is minden rendben lesz.
2011. júl. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!