Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetéléskor minden...

Spontán vetéléskor minden esetben meg kell várni a 3 hónapot?

Figyelt kérdés
Ha nagyon korai terhességről van szó, vagyis kb. 4 hetesről, amikor teljesen magától kitisztul a méh (nem kell műszeres befejezés), akkor is ki kell várni a 3 hónapot? Cirka egy hetet késett a menstruáció, akkor mehetett el a baba.
2008. aug. 12. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom ami történt!

azt javasolják, hogy igen, mert bizonyos odőn belül nő az ismételt vetélések kockázata. persze az nagyon fiatal terhesség volt, vannak akik észre sem vették volna. az első hónap a legfontosabb, akkor az óvszer javasolt mint fogamzásgátló eszköz, mert véd a fertőzésektől is amire ilyenkor fogékonyabb vagy.

mi kivártuk a 3 hónapot (védekeztünk szigorúan), és azóta sajnos eltelt még 6 hónap. valamiért még nem akar jönni ez a gyermek, de tudom, hogy eljön majd az ő ideje:)

2008. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia én is így jártam, de a következő hónapban már ott volt a másik babóca aki jelenleg már 19 hónapos

nyugodtam próbálkozzatok

2008. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is ugyan úgy jártam mint te:( Pozitivat teszteltem de rá egy hétre megjött. Szépen kitisztultam én is, orvosom azt mondta nyugodtan lehet probálkozni

2008. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt műtéti befejezés, nem kell megvárni a 3 hónapot, azonnal lehet próbálkozni. Sok sikert!
2008. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azért pénteken kontrollon rákérdezek a dokinál.
2008. aug. 12. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!