Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés elött 4-5 nappal...

Peteérés elött 4-5 nappal teherbe lehet esni, ha nem vigyázunk?

Figyelt kérdés
Ma van peteérésem, érzem is és az ovulációs teszt is kimutatta. 4-5 nappal ezelött voltunk együtt védekezés nélkül. Meddig életképesek a spermiumok? Megfoganhat még estetleg most is?
2010. jan. 24. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Azt hiszem 72 óráig életképesek.
2010. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb esély a teherbeesésre a ciklus 11.-17. napja között van.Ha ez idő alatt voltatok együtt akkor lehet baba.
2010. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. A spermiumok 3-4 (de van amelyik több) napig is "elvándorolgat" odabent, és ha megérik a pete, kiszabadul a tüsző , akkor "máris támadnak". Én így lettem terhes.. peteérés előtt 7 nappal. (ovu mikroszkópot is használtunk pedig).
2010. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudod pontosan, hogy 7 nappal a peteérés elött voltatok együtt? Nem lehet, hogy akkor fogant és nem 7 nap múlva? Lehet spontán peteérés is. És kisfiad vagy kislányod lesz, lett. Mert azt mondják peteérés elött nagyobb az esély a kislányra, mint a peteéréskor, mert a lányok lassabbak mint a fiuk. Azért kiváncsiskodom, mert kislányt szeretnék, ha összejönne, mert van már egy kisfiam.
2010. jan. 25. 11:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 25. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Lehet,de elég ritka,és nem lehet pontosan ovuteszttel,és hőméréssel megállapítani,ezt csak a doki tudja pontosan megmondani,aki UH-n látja,hogy mikor van tüszőrepedésed.

Az viszont tény,hogy állítólag a "lányok" életképesebbek,és gyorsabbak,mint a "fiúk",ezért mondják azt,hogy PÉ előtt 4-5 nappal nagyobb az esély a kislányra.Sok sikert!!!!

2010. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok.Azt elfelejtettem írni,hogy ehhez persze extra kiskatonákra van szükség,akik kibírják annyi ideig,és megfelelő PH-ra Neked is odabent,de ez elég ritka sajnos,hogy minden így összejön,reméljük nálatok ez lesz!!!
2010. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta az a helyzet velem, hogy ma vagyok az eset után 8 nappal, észrevettem magamon, hogy elkezdtek fájni a melleim, olyan szúró keményedő érzés. Szerintetek ilyen korán lehet már ilyen vagy nem, rég volt már, a kisfiam már 6 éves, nem elmékszem ezekre, meg akkor nem is figyeltem oda annyira, mint most. Szóval akkor van esélyem a kislányra, örülök neki, de az sem baj, ha fiú lenne, mert van már tapasztalatom.
2010. jan. 27. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Kínai fogamzásnaptár? Ott meg tudod nézni, fiú vagy lány?
2010. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!