Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitasos modszerrel...

Megszakitasos modszerrel lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szeretnek babat,de a parom allandoan halasztja,5 evet vartam ra,hogy valamikor azt mondja hogy igen.

Szeretkezunk es a vegen amikor elakar menni gyorsan kihuzza,lehet olyan hogy becsuszik egy kicsi?

Sokszor mikor elmenne kihuzza es ram...



2014. okt. 15. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sikerült, 9 hónapig alkalmaztuk a módszert sikeresen, aztán összejött a baba.
2014. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat,akkor 50-50%hogy igen-de lehet nem is.

Mar beszeltunk rola a hetvegen,azt mondta o is szeretne babat,ha valamilyen modon igy is teherbeesem akkor megtartjuk.

Fel az apasagtol,hiaba biztatom hogy jo apa lesz,de nem reagal.

Egy kis loketet kene adni neki es ugy tudom hogy orulne.

Avval kinozz hogy mindig mondja ha lesz kislanyunk ugyan olyan szep lesz mint az anyja,meg nagyon szep kislanyunk lesz.

Ha kisfiu akkor is csoda lesz es szep lesz o is.Ha mindketto akkor az meg tokeletes.

Ennyire jutunk,tobbet nem mond hogy miert nem akar,vagy mikor szeretne stb..

2014. okt. 16. 10:44
 13/18 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem oda irni,hogy mar volt 3-4 olyan hogy kesobb huzta ki es o mondta hogy lehet hogy elment bennem.

1x en ereztem,a masikra nem emlekszem ra de tudom hogy volt meg 1vagy2 ilyen.

2014. okt. 16. 10:52
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát az utolsó válasz alapján sanszos hogy idővel becsúszik, amúgy annyira nem könnyű teherbe esni (nekem sajnos...). A 35% pearl indexben ne felejtsétek el.hogy benne van az izguló tini is, akinél nem csoda ha nem tudja kontrollálni. Nem kell leírni annyira a módszert, bár ha valaki nem akar gyereket baromi nagy az esély megszakítással babára, ha akar akkor meg baromi kicsi. Ahogy vesszük:)


De ha tényleg ennyire nem tudja kontrollálni akkor vagy védekezzetek rendesen vagy szokja a gyerek gondolatát, mert így idővel jó eséllyel sikerül.

2014. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is a valaszt,hat igen sajnos nem konnyu teherbe esni,de remeljuk hogy sikerul valamikor.

Neha normalisan vedekezunk amugy megszakitasos modszerrel,mindig remenykedem a joban,hat ha egyszer meg sikerul is.

Igazad van,akki nem akar gyereket annak nagyon gyorsan es konnyen sikerul osszehozzni,aki meg akar annak nagyon nehez es sok ido kell.

Ez igy van mindig,hat igen meg kene szoknia a gondolatat hogy gyerek eselyes igy.

2014. okt. 16. 23:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Így nagyon kevés az esélye, hogy bejön a baba. Láthatod, hogy itt milyen sokan hónapokig-évekig próbálkoznak, úgy, hogy elmegy bennük a pasi...gyertyába állnak stb, mindent megtesznek. Ha a te párod időben kihúzza, szerintem nem leszel terhes. Inkább beszéljétek át a dolgot még egyszer.
2014. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett azóta veletek?
2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondd neki h valamiert fogamzasgatlot.kell szedned...es ne szedd... akkor majd elmegy benned.. lokott noverem igy csinalta..-_-"
2016. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!