Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegit használatával...

Clostylbegit használatával hányadik hónapban sikerült teherbe esnetek? Hogyan szedtétek (napi mennyit és mikortól)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
3. naptól szedtem (pcos-re), de arra már nem emlékszem hogy 1 vagy 2-t. 1 ciklusban szedtem, a következőben teherbe estem. 16 hetes a babám.
2010. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 3 ciklusban szedtem, kaptam tüszőrepesztőszurit is mégsem estem teherbe. :(

Az 5-ik naptól szedtem 2x1-et.

2010. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem csak 1 havit kellett bevennem. Az 5. naptól 5 napon keresztül. Sajnos nem estem teherbe. A clostyl szedése előtt a ciklusom 28-29 napos volt. A szedése után az első ciklusom 3 nappal hamarabb jött meg és kb 3 napig tartott. A második ciklusom pedig 20 napot késett. Már azt hittem, hogy terhes vagyok, de kettő negatív teszt és az hogy megjött, igazolta, hogy nem vagyok terhes. Azt biztos, hogy én a közeljövőben nem fogom mégegyszer szedni. Nekem többet ártott, mint használt. Most megint azon fogok dolgozni, hogy a ciklusom helyreálljon.
2010. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a Clostit, 3. naptól szedtem 2x1-et, de leállította a doki, mert elvékonyította a méh nyálkahártyámat...
2010. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első doki aki felírta nekem az a ciklusom 5. napjától napi 1-et adott öt napon át. Nem járt sikerrel.


Majd a második doki akinél voltam, az a ciklusom 2. napjától napi 2-őt szintén öt napon át.

Ez bejött a második hónapban. Most 6 hós a kisfiam!


Ez a closty egy lutri gyógyszer.. nem mindegy mikor kezdi el szedni valaki és hány db-ot /nap. Szerintem.


Mértem hőt is mellé és csináltam ovu tesztet, valamint együttlét a ciklus 11-20. napjáig minden nap egy. Így nem maradtunk le semmiről.


üdv

2010. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekem a ciklus 3. napjától kell szedni napi 2-t. Második baba lenne, az eslő gyermekünk elsőre sikerült, most a második 10. hónn, napja nem akar jönni. Remélem, segít. Akinek már van, annak jó babázást, akinek még nincs, annak pedig a közeljövőben egy szép kisbabát kívánok, és mégegyszer is köszönöm!
2010. febr. 3. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!