Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 48 órán belül két terhességi...

48 órán belül két terhességi tesztet csináltam, az egyiken nagyon nagyon halvány a második csík, a következőn két nap múlva már jobban látható de még mindig halvány. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A halvány csík is terhességet jelez.

Igazából nem értem miért baj, hogy még halvány.

Hanyadik napon vagy? A HCG folyamatosan nő a szervezetben, és eszerint erősödik a csík. De a lényeg, hogy a halvány csík is terhességet jelent, neked pedig 2 nap alatt valamennyit erősödött.

Hamarosan mehetsz dokihoz az első vizsgálatra (csík erősségétől függetlenül)!

2014. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha korán teszteltél.

Nekem a 10. dpo-n lett iszonyat halvány. Utána mániákusan még 3 napon át teszteltem, erősödött, de még mindig halvány volt.

Igazán erős csak egy héttel később lett.

2014. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, mindenki így jár, mert a hcg folyamatosan termelődik, így egyre erősebb lesz a vonal. ha 2 nap múlva megint csinálsz akkor még erősebb lesz..
2014. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen a menstruációm, bő fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót és azóta kicsit felborultam. Az eddigi tesztetek negatívak voltak. Ilyen jelenséget még nem tapasztaltam, azért is vagyok kíváncsi más tapasztalatára. Holnap megyek orvoshoz, kíváncsi vagyok mit mond. Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon reménykedem :)
2014. okt. 13. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Hűha, máris orvos? Mikor volt az utcsó menzeszed?
2014. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Két hónapja.
2014. okt. 14. 01:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja volt az utolsó mensid, akkor már 8 hetes is lehetsz, azt meg már elég erősen kellene a tesztnek mutatnia.
2014. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetne 8 hetes is, de ha rendszertelen a menzesze és csak kb 2 hete volt ovuja, akkor lehet az halvány csík is.... Az idő majd eldönti. Esetleg mondott valamit az orvos? vagy csináltál még tesztet kedves kérdező?
2014. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én jelenleg skandináviában élek és itt a következők szerint kezelték a dolgot: Mivel a tesztek nálam voltak a gondozónő megnézte és megállapította hogy igen terhes vagyok. Vizsgálat, ultrahang semmi, novemberre adott egy időpontot ahol majd megint rámnéznek és majd elküldenek valamikor egy ultrahangozásra. Hát én most szóhoz sem jutok. Még annyit se mondtak szedjek vitamint stb.
2014. okt. 16. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó szuper :( Nem tudsz esetleg másik orvoshoz/magánorvoshoz menni? Bár nem tudom, ott hogy működnek a dolgok.
2014. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!