Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam ovu teszet. A...

Most csináltam ovu teszet. A második csak szinti nem is látszik, annyira halvány. Ez napról napra erősödni fog?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A halvány az már jó jel..holnaptól erősödik és nagyjából egyforma az ovulációscsúcson,de érdemesmost 5 napig naponta rádolgozni, mert nekem töbszörre ez jött be a kétnaponta valamiért nem volt jó.
2008. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a második, nagyon-nagyon halvány. Szinte csak a fénynél látom, hogy van-lesz ott valami. Akkor is van esély, hogy dupla legyen?
2008. aug. 11. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon halvány, az negatív.
2008. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mi az a nagyon halvány, de azt tudom, hogy mikor én használtam az utolsó tesztet pont az már halványodott, így már nem vettem egy újabb dobozzal rápróbálkoztunk aznap, meg rá két napjára és most 18 hetes kismama vagyok:)


Sok sikert!

2008. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

holnap ismételd a tesztet, de ha nem látszik akkor jobb ha csak kétnaponta tesztelsz, az sokkal gazdaságosabb, de szerintem , ha valami látszik az pozitív, mert az ovuteszt a sárgatest által termelt hormont mutatja, ami csak peteéréskor jelentkezik, mert mensikor a sárgatest elsorvad és kiürül.

szóval, ha láttál valamit az poz!

2008. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megint megint csináltam ovu tesztet, és már erősebb színű, mint tegnap, de még mindig nem olyan erős, mint a controll vonal. Akkor most mi van?
2008. aug. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!