Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van most ilyen keves...

Miert van most ilyen keves mensim?

Figyelt kérdés

Szombat reggelre megjott, es mar mult ejjel alig volt valami (egesz ejjel egy fel tampon ha megtelt - bocs a reszletekert!), most azota egesz nap pedig alig jott 1-2-3 csepp. Lehet meg kesobb be fog indulni, mert volt mar ilyen es a doki szerint normalis (ha elall 24-36 orara majd ujra beindul), de mult honapban rendesen megjott, 4napig tartott, elso nap kegyetlenul gorcsoltem, meg a fajdalomcsillapito is alig segitett, masnap is ugy-ahogy gorcsolgettem, ja es darabos volt akkor a verzes. Most nem ilyen csak sima volt, nem darabos, semmi alvadt ver, viszont pirosas, aztan sotet lett, most meg semmi.


Meg egyszer elnezest a reszletekert! Remelem nem koros ha csak ennyire rovid. Lehet ezert nem jott ossze a baba, mert esetleg tul vekony volt a mehnyalkahartya, ezaltal nem volt miben normalisan megtapadni es igy a mensi is gyengebb... (?)


2008. aug. 11. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetséges a te verziód is.

De én gyanakszom a terhességre is.

Csinálj tesztet és menj még 1x dokihoz.

2008. aug. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!