Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjön a menzeszem akkor...

Ha megjön a menzeszem akkor is teherbe lehet esni, vagy kizárt dolog?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk,de eddig nem jött össze,igaz csak nemrég vágtunk bele.

Ha megvan és úgy szeretkezem a férjemmel(undi dolog számomra) akkor teherbeeshetek?

Sokan mondták,hogy valakinek pont akkor van peteérése,valakinek utána.



2014. okt. 10. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerösnek - akik sok éveig szerettek volna hiába babátm, és elvileg semi problémát nem találtak a kivizsgálásokon - éppen az orvosa javasolta, hogy a menzesz alatt legyenek együtt és már az elsö alkalommal sikerült nekik.
2014. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,akkor is lehetsz terhes.
2014. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon remélem,hogy nekem is ilyen gyorsan sikerül teherbeesnem.

2014. okt. 10. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz alatt igen csekély a teherbeesés esélye, viszont ekkor sem kizárt. Ugyanis mindenkinek máskor lehet ciklustól függően peteérése és bármikor lehet spontán peteérés is. De ha a nagy könyvben előírtakat vesszük alapul, akkor menzesz alatt nem igen lehet teherbe esni, mert akkor elvileg a nagy könyvben előírtak szerint nincs ovuláció. De mivel bármikor lehet spontán dolog, így persze, akkor is lehet baba a dologból, mert a valóság és a nagy könyvben előírtak sokszor eltérnek egymástól.

Amúgy én sosem nézegettem semmit, akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt hozzá, nem a "babacsinálás" miatt voltunk együtt és jó fél év alatt terhes is lettem.

Azért ennyire nem kéne már most az elején szerintem rágörcsölni.

2014. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!