Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos a babám. Csak...

4 hónapos a babám. Csak szoptatom.2,5 hónapos korában megjött a menzeszem de azóta nem! Pedig meg kelett volna jönnie! Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, lehet terhes vagy!!
2012. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Védekezzetek. De ha csak szoptatod, ilyen előfordulhat.

Én is szoptattam a nagyobbat. 5 hónapos korában jött meg, aztán 2 hétre rá megint, utána nem hónapokig. Miután 2 hónappal később terhességi rosszullétek jelentkeztek, elmentem a dokihoz aki megállapította, hogy nem vagyok terhes, nem is lehetek mert vékony a méh nyálkahártyája, de van egy ciszta, a szoptatás mellett lehet, hogy az is bekavar. Vagy 4 hónapig még jártam ellenőrzésekre meg ultrahangra, közben nem menstruáltam, viszont folyton rosszul voltam úgy,ahogy az első terhességem alatt. Aztán kiderült, hogy annak ellenére hogy nem menstruáltam teherbe estem a következővel.

2012. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos vegyél egy terhességi tesztet. Főleg, ha nem védekeztek. Hiába szoptatod csak a babát, az nem jelent 100% védettséget. Az én babám 6 hónapos volt, mikor terhes lettem a másodikkal!
2012. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!!2 hónapos volt a lányom,amikor szülés után megjött.Aztán hónapokig semmi..egészen pontosan a kicsi 6 hónapos koráig.Védekezteünk,de nem hagyott nyugodni a dolog,minden hónapban vettem tesztet,amikor következett volna,mindegyik negatív lett.Még mindig szoptatom, 7 hónapos,most 2 hónapja pontosan 30 napra megjött,remélem most már beáll így,mert én sem tudtam eldönteni,hogy mi lehet.
2012. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!ma vesz a párom tesztet és megcsinálom!bízom benne hogy nem vagyok még terhes!majd esetleg 2 év múlva bevállalok egy második babát :)
2012. okt. 26. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a szopi bekavarhat. De mivel nincs 1000-os védekezés ezért célszerű ilyenkor terhességi tesztet csinálni.
2012. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!