Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen lehet fogat huzatni?...

Terhesen lehet fogat huzatni? Hanyadik trimeszterbe lehet?

Figyelt kérdés
és ha nem tudom hogy megfogant e vagy sem??
2014. okt. 9. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, megfogantál-e egyáltalán, az kizárásos alapon a terhesség legeleje lehet.

Ha a fogad olyan állapotban van, hogy mindenképpen húzni kell, azzal nem érdemes várni, mert ha begyullad, a véráramon keresztül a babának is árthat a gyulladás. Érzéstelenítőt, ha elmondod, hogy terhes vagy, olyat adnak, ami nem ártalmas.

2014. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen huztak és 26 hetesen gyökérkezeltek semmi baj nem volt. Az csak lidokain.
2014. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülés után valamilyen gyulladást jelző érték magas volt a véremben, a baba kapott is antibiotikumot emiatt. Mikor megmondtam a szülésznek, hogy tényleg van egy fogam ami időnként fáj, elég morcosan nézett, hogy miért is nem beszéltem meg ezt a fogorvossal, pont amiatt, amit az előző írt.
2014. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor az első trimeszterben is lehet??
2014. okt. 10. 06:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet, ha muszáj, akkor muszáj.
2014. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,bármikor lehet huzatni és 20 hetesen huzattam a bölcsesség fogamat és semmi baj nem volt.A doki is mondta hogy a helyi érzéstelenítés az nem hat és nem árt a babának!!!
2014. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!