Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes? :S

Ugye nem vagyok terhes? :S

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete késik. Elő szokott fordulni, hogy pár nappal később jön, de nem ennyire. Egyszer volt, hogy két hetet késett, de akkor semmi esély nem volt rá, most meg úgy néz ki van.

Az első naptól számolva a 14. napon voltunk együtt, kicsit elszaladt velünk a ló, de nem fejeztük be. Persze tudom, hogy így is lehet gyerek... Hülyeség volt a köbön.

Néha fáj a hasam alja, keményebb a megszokottnál.

Tegnapelőtt ültem a széken, aztán hirtelen rohantam a wc-re, mert úgy éreztem, hogy na most megjött, de semmi.

Eddig is képes voltam egész nap enni, össze-vissza mindenfélét, így ezt nem említem meg, mint "gyanús jelet". Mondjuk ma megettem egy csomó sajtot, pedig elvileg utálom és rosszul vagyok tőle.

A cicim is nagyon szokott fájni, mielőtt megjön, most is szét akarnak robbanni, úgyhogy ez sem feltétlenül gyanús.

Fogalmam nincs mi van, az utolsó, ami most hiányzik nekem, az egy gyerek.:S


2010. jan. 22. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj reggel egy tesztet. Nekem az együttléttől számított 14. nap reggelén volt pozitív a tesztem (a mensi napja még odébb lett volna egy-két nappal). Mondjuk mi 'gyúrtunk rá', szóval mi örültünk neki. Nálad már kimutatná ha az lennél, hisz már egy hete késik is...
2010. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az is lehet , hogy már annyira görcsölsz ezen, azért sem akar megjönni. múltkor nekem is 1 hetet késett, puffadtam, megjön érzésem volt, már én is kezdtem gyanakodni ,hogy valami nem oké, aztán mégis megjött. de az a biztosabb ha veszel egy tesztet.
2010. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbálok nem is gondolni rá. Én is úgy voltam múltkor, hogy ettem a kefét ezerrel, persze már csak azért se jött meg. Most nem vagyok ennyire beparázva.

Holnap megyek a Rossmann-ba...:S

2010. jan. 22. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megint az idegek játszanak, és ezért is késik.. főleg ha nem fejeztétek be a dolgot.. de a kisördög azért nem alszik. (első hozzászóló voltam).


Majd megírod mi lett? Akkor ezek szerint drukkolok, hogy most ne pozitív legyen!

2010. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ugyanígy voltam pár hete.Negatív volt a tesztem,de azóta se jött meg:)

Írd meg mi lett az eredmény...

2010. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Baba az nincs, jól drukkoltatok.:)


Továbbra sem értem hol marad, de nem baj, majd csak megjön egyszer!:D

2010. jan. 23. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:

No, a lényeg a lényeg, hogy örülünk, ha Te is örülsz! :)

Akkor majdcsak megjön.. biztos az idegeskedéstől késett.

2010. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!