Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pconál a hormonvérvizsgálat a...

Pconál a hormonvérvizsgálat a menszesz utáni 14. nap vagy menszesz első napjától számítva 14. nap van? Mennyit lehet inni a cickafark teából petesejt érlelés céljából?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a menszesz első napjától számítva.egyébként álltalában a pco-nál szinte semmilyen tea,csepp,meg egyéb dolgok nem segítenek,sajnos!ez egy nagyon összetett betegség,és míg akinek a prolaktin szintjével van baj,annak segít a cickafark,e vitamin,barátcserje,addig sajnos nekünk nem:-((
2008. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, tudom hogy ez nem segít, de ki akarok mindent próbálni. ezekszerint te is ebbe a cipőbe vagy? clostit szedtél már?
2008. aug. 11. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:
szia,igen nagy fájdalmamra ebben a cipőben járok én is!szedtem clostit persze,de nekem nem volt tőle peteérésem:-((szerdára várom a hormonlabor eredményem,és akkor beszéljük meg hogyan tovább!én nagyon el vagyok keseredve!!és te szedtél clostit?régóta van pco-d?
2008. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most derült ki 3 hete. 3 hónapig nem volt menszim. még friss a dolog így kiborultam én, is, pedig az elején járok. most volt az első hormonlabor, és még closti szedés előtt állok, de én is félek, mert nem remélek semmi jót, amiket olvastam, eddig.elkezdtem diétázni, sportolni. a testsúlyom átlagos, ezértis keseredtem el, hogy kialakult nálam is.
2008. aug. 11. 12:45
 5/12 A kérdező kommentje:
laparaszkópiáról volt már szó nálatok? 6 hónapig szedted a gyógyszert?
2008. aug. 11. 12:47
 6/12 anonim ***** válasza:
nem csak 3hónapig,de felesleges tovább szedni,mert nem segít!nekem ugyan úgy derült ki mint neked,3hónapig nem jött meg,és utána...a laporoszkópiáról még nem volt szó,de az sem száz százalékos gyógymód a mi esetünkben...rengeteget olvastam róla,és sajnos még nem tudják az okát,hogy mitől van a pco,így igazából gyógymód sincs!mikor elkezdtem szedni a clostit,szinte biztos voltam benne hogy sikerül a baba,hát nem...nagyon neki vagyok keseredve!nem látom a végét...
2008. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ne légy elkeseredve, bár én is az vagyok, de nem adhatjuk fel!kezdj el tornászni, diétázni, én is azt tettem. megfogadtam, hogy nem olvasok a neten többet, mert csak elkeserítenek a tények. a clostit szedjed még 3 hónapig adj esélyt, ezt én is végig csinálom a 6 hónapos kúrát, ha nem sikerül marad a lapar, és ha az sem menni kell tovább mert nagyon vágyom már én is egy babára!inzulinprobélma okozza a pcot, hasonló mint a cukorbetegségnél.és az éretlen petesejtek megtapadnak és cisztává lesznek. gyógymód nincs. elvileg a metformin gyógyszer hatásos lenne, de azt még nem engedélyezik nekünk.
2008. aug. 11. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
én is elkezdtem tornázni,meg diétázni,megpróbálok mindent megtenni!nagyon vágyom már a babára,miért pont nekem ennyire nehéz a teherbeesés?már én sem olvasgatok,mert csak negatív dolgokat találok,és eléggé el vagyok keseredve anélkül is!te hány éves vagy?
2008. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
28. így ketyeg az idő.és te?
2008. aug. 11. 13:24
 10/12 A kérdező kommentje:
ja, mellesleg én is azt kérdeztem magamtól miért pont én aki vágyik egy picire, de rajtunk kívül biztos sokan vannak, csak az ember ilyenkor csak magára tud gondolni, és saját sorsára.
2008. aug. 11. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!