Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hőgörbével is beszélhetü...

Ilyen hőgörbével is beszélhetünk terhességröl?

Figyelt kérdés
[link]
2008. aug. 11. 10:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Holnapra nem várom és szeretném ha valaki meg nézné a görbémet ,engem is az foglalkoztat mint az előzző kérdezőt el se éri a hőm a 37 et,köszi.
2008. aug. 11. 10:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a babatervezök.otthona oldalon a példagörbéket, hátha ott találsz hasonlót!

Nem, akarok hülyeségeket írni, de ha ugyanott, ugyanabban az időben hőmérőzöl, akkor a pé utáni időszakban egyenletesebbnek kellene lennie, mert a sárgatest által termelt hormon felelős ezért. Nekem mindig elég egyenletes a hőm, ami alapján a doki azt mondta, hogy van pém,van elég sárgatesthormonom, nem kell hormonvizsgálat vérből.

2008. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem király ez a görbe!!!ha holnap is ilyen magasan marad, meg holnap után is akko rtesztelj!!!tuti +lesz:)))
2008. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!