Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavar okozhatja ezt?...

Hormonzavar okozhatja ezt? Előző mensim 31. -én jött meg, két napig tartott, és nagyon kevés volt. Rá egy hétre elkeztem barnázni. Először több, most más csak egy pár csepp.

Figyelt kérdés
Voltam dokinál múlt héten, ő nem látott semmi rendellenest. A melleim furán fájnak, nincsenek nagyon megduzzadva, de érzékenyek, és állandóan viszket a mellbimbóm körül. Csak ez a barnázás zavar. Olyan néha amikor pisilek mintha barna homok szóródna belőlem. Bocs, nem akarok gusztustalan lenni, de nem tudom másképp megfogalmazni. Nem teszteltem, csak a mensim előtt, de az negatív volt. Van valakinek hasonló tapasztalata? Szeretnénk babát, de félek, így semmi esélyünk. A doki azt mondta, lehet nem volt pé-m, azért véreztem keveset, de én mértem a hőmet, és az felment. Akkor most mi van? Köszönök minden segítséget előre is! :)És még annyit, hogy folyamatosan olyan érzésem van, hogy biztos megjött, rohanok a wc-re, de semmi.
2008. aug. 11. 07:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De legalább jól vigadunk a saját nyomorúságunkon! :) Rajtam köben mindenki terhes, pikk-pakk gyógyszer abbahagyása után 1-2 hónapra terhesek lettek, én meg minden frászt összeszedek! De nem baj! Amiért megharcol az ember, az sokkal értékesebb! Nekem már a párom is babákkal álmodik! Szegénykém. Azt mondta álmában volt egy kisfiúnk. Én meg sem mertem mondani, hogy én meg ikreket vártam az éjszaka! Tiszta hülyék vagyunk! :) De ha olyan szép lenne, mint az apja! ÓÓÓÓÓó! :D
2008. aug. 11. 10:28
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is ezt newm értem! Akkor most hogy lehet pém? Ja, a doki azt is mondta, a biztonság kedvéért csináljak egy tesztet. Még nem csináltam. De tuti hogy -. Azt hittem, csinál egy hüvelyi uh-t, de nem, csak hasi volt. Ha azért volt kevés a mensim mert babás vagyok, az jó poén! De akkor a hőm nem ment volna le, nem igaz? Na, ez a téboly, ez a gondolkodás!
2008. aug. 11. 10:31
 13/20 anonim ***** válasza:

na ja:)))

ikrek és egy kisfiú.. egyszerre...- ezt azért nem kívánom neked:)

így van ne adjuk fel, remélem igazad lesz és az ádáz harc meghozza a hatást!

mióta próbálkoztok?

2008. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

na azért csak csinálj egy tesztet. legalább amiatt, hogy ne agyalj ezen. mert ez olyan, hogy befurakodik ám az ember gondolatába.

az kemény lenne ha baba lenne, és mindjárt három:))

2008. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez az ötödik hónap. :( Az én jósnőm azt mondta egy hónappal ezelőtt, hogy 1-2 hónap, és babás leszek. :))))) Már csak egy hónapja van, hogy beteljesedjen az ígérete! :) Legalább nem kellene gondolkodnom, mit vegyek a párom szülinapjára! :)
2008. aug. 11. 10:35
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát, legalább egyszerre letudnánk! :) Már rég voltunk együtt, remélem meghozza a gyümölcsét! A párom beteg, ezért nem lehetnénk együtt elvileg, de már nem bírtuk tovább. Van egy kis sérve, nemsoká műtik. :(
2008. aug. 11. 10:38
 17/20 anonim ***** válasza:
az jót jelent. most kiderül igazat beszélnek -e a jósnők. különben nekem az asztrológos azt mondta, hogy a nők általában a saját fogantatásuk környékén a legtermékenyebbek, eszerint nekem is jó lehet ez a hónap. de ahogy így láűtom gyakorlatilag bármikorra tudnak valami indokot felhozni, hoyg miért mostanában fog sikerülni:)
2008. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
na az tuti lebukás lenne a férjed orvosa előtt:)) de gondolom büszkén vállalnátok a fenékenbillentést:)
2008. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Az tuti!!! :)

De jó lenne! A párom is megnyugodna egy kicsit, rólam nem is beszélve! Megyek, sajna dolgom van. Sok siker nektek is, remélem mihamarabb babásak leszünk!

2008. aug. 11. 10:48
 20/20 anonim ***** válasza:
hajrá!!
2008. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!