Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonzavar okozhatja ezt?...

Hormonzavar okozhatja ezt? Előző mensim 31. -én jött meg, két napig tartott, és nagyon kevés volt. Rá egy hétre elkeztem barnázni. Először több, most más csak egy pár csepp.

Figyelt kérdés
Voltam dokinál múlt héten, ő nem látott semmi rendellenest. A melleim furán fájnak, nincsenek nagyon megduzzadva, de érzékenyek, és állandóan viszket a mellbimbóm körül. Csak ez a barnázás zavar. Olyan néha amikor pisilek mintha barna homok szóródna belőlem. Bocs, nem akarok gusztustalan lenni, de nem tudom másképp megfogalmazni. Nem teszteltem, csak a mensim előtt, de az negatív volt. Van valakinek hasonló tapasztalata? Szeretnénk babát, de félek, így semmi esélyünk. A doki azt mondta, lehet nem volt pé-m, azért véreztem keveset, de én mértem a hőmet, és az felment. Akkor most mi van? Köszönök minden segítséget előre is! :)És még annyit, hogy folyamatosan olyan érzésem van, hogy biztos megjött, rohanok a wc-re, de semmi.
2008. aug. 11. 07:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én is szoktam barnázni eddig csak a mensi előtt közvetlenül 1 nappal, és utána 1-2 napig. legutóbb valszeg nem volt pé-m és a mensi előtt egy héttel kezdődött.

én bejelentkeztem dokihoz (szept.22-re kaptam időpontot - nevetséges), és fogok kérni hormonvizsgálatot. szerintem próbálj te is azt kérni, ha nem megy, keress másik orvost.

2008. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Én is megyek vérvizsgálatra, de addig is szeretnék tenni valamit, ezért elkezdtem cicka teát inni, meg veszek palástfűt is. Azt olvastam, ezek segítenek. te próbáltad már?
2008. aug. 11. 09:31
 3/20 anonim ***** válasza:

palástfűteát vettem, de cickafarkat nem mertem venni, mert azt olvastam itt, hogy sokmindenkinek lerövidítette a ciklusát, nekem meg amúgy is csak 25 napos. igaz, hogy azt nem tudom, hogy ebben az esetben csak a hónap első felében használták-e. lehet, hogy jövóő hónapban megpróbálom.

ja és képzeld legutóbb amielőtt megjött és barnáztam nekem is viszketett a mellbimbóm...

2008. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

megint én.

még eszembe jutott, hogy múlt hónapban az lh teszt és a hőm szerint sem volt pé-m, így nem is gondoltam arra, hogy terhes lehetek-e, és mindenféle terhességi tüneteket produkáltam, pedig a fentuek tudatában még be sem beszélhettem magamnak.

nekem tuti van valami gubanc, mert egyik hónapban fájnak a melleim mensi előtt, máskor semmi.

remélem a doki tud mindkettőnknek segíteni.

L.

2008. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szép kis társaság vagyunk! :)

Azt nem étem, hogy ez a pé dolog hogy van. Mert nekem a hőm egyáltalán nem akkor megy fel, mint amikor elvileg kellene. A ciklusaim 31 naposak, és nekem már most van tojásos nyákom, és a hőm reggel 36,7 volt. pár napja 36.4, 36.5 volt. Akkor most lenne pé-m?! Ovu tesztet még soha nem csináltam, de lehet nem ártana. Vagy csak hagyni kellene az egészet a természetre. Már belefáradtam egy kicsit.

2008. aug. 11. 10:06
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem mindig rendszeresen jön meg, és a hőm is felmegy, ahogy kell! Akkor miért mondta a doki, hogy nincs pé-m! És még rá is kérdeztem, hogy rendben vannak a petéim, és azt mondta, szépen van minden. Vagy én vagyok már hülye, vagy. Bocs.
2008. aug. 11. 10:09
 7/20 anonim ***** válasza:

maximálisan megértem, hogy belefáradtál, kicsit én is.

a pé az elvileg úgy van, hogy a ciklus közepén nálad a 16-19 nap környékén hirtelen leesik a hőd aztán másnaptól emelkedni kezd, és magasan marad a következő mensiig. hangsúlyozom normális esetben:) - na ezek nem mi vagyunk, úgy túnik.

az lh tesztet a múlt hónapban próbáltam ki, halvány csíkos volt, ami negatívat jelent. nyákom rendben volt. van törpemikroszkópom is, na az az amit egyáltalán nem tudtam még eddig értelmezni:)

hozzáteszem volt már egy vetélésem (amikor második hónapban terhes lettem), tehát elvileg teherbe eshetnék, de az is lehet, hogy azóta gárgyult meg a szervezetem.

mikor kellene megjönnie neked?

2008. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

:)

nekem még csak most volt meg, 31-1-ig, szombaton még egy pici. majd aug. végén kell megjönnie. De a hőm előző ciklusban a 22. napon ment fel, most meg még csak a 12. napon vagyok. Félek a teát használni, nehogy ártsak vele. Vagy nem baj, ha iszom? Lövésem sincs. :( De ha most tényleg pém volt, akkor pont jókor voltunk együtt. :D De már ebben sem merek hinni.

2008. aug. 11. 10:21
 9/20 anonim ***** válasza:

hát ha azt mondja a doki, hogy nem volt pé-d akkor hogy lehet minden szépen rendben?:) persze azt is tudom, hogy előfordul, hogy néha nincs pé-je az ember lányának.

ha pont ovus időszakban vagy akkor még most is vehetsz lh tesztet.

a nyáknak pedig "elvileg" meg kellene szűnnie amikor felkúszik a hő pé után. persze legutóbb nekem tovább voolt nyákom, szal ezt is annak a számlájára írtam, hogy nem volt pé-m.

amúgy én már asztrológusnál is voltam:))) ja és a 3 legjobb barátnőmből kettő terhes természetesen:)

2008. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem ártasz vele, neked hosszabb a ciklusod mint 28 nap. én a palástfűt inni fogom. elvileg a héten lesz pé-m.

nem adom fel:))

csak az fura, hogy most ennyire hamar lenne pé-d, ha rendszerint később szokott, nem?

2008. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!