Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét közepére?

Ki nem várja jövőhét közepére?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 22:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdéskiíró! Megjött rendesen? Vagy jóval kevesebb? Mert akkor még simán lehet ott baba... Sajnálom
2010. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
kevesebb, egy napos, vagy max kettő. de sajna ez megy már hónapok óta, azóta amióta belekezdtem a "babaprojektbe" :-))) előtte napra pontosan megjött 27-28 napra. most meg???? 19, 22, 25, 26. azért majd csinálok egy tesztet, de nem hiszem. ti hogy álltok???? mcsináltatok már tesztet??
2010. jan. 26. 09:44
 13/18 anonim ***** válasza:

Mára nem vártam, még nem is jött meg, de semmi babás tünetem. Déli pisiből végzett tesztem a mai napon negatív lett :(((

Te? Teszteltél azért? Ovudra te odafigyelsz? Én igen, de úgy látszik minden hiába. :(

2010. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

addig nem vagy elkésve amíg nem jön meg :-)) sokaknak csak a nem várt után 2-3 nappal mutatkozik a teszten, úgyhogy ne keseredj még el.

csináltam, de mivel még megvolt fölösleges volt pocsékolni rá :-(( amúgy hétfőn este már semmi sem volt, úgyhogy megint kb 1 napos lett.

az ovumat figyelgettem, de azt hiszem fogok venni most már ovutesztet is.

2010. jan. 27. 10:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél is ovutesztet, nem bánod meg! Sokaknak azzal sikerült! Nekem még ma se jött meg. De nem hiszem hogy baba, annyi mindenkinek már a 10., 12.dpo-n kimutatja, nekem meg a 14-en volt negatív :(((
2010. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén többet én nem figyelem az állítólagos peteérést, a kisfiammal úgy estem teherbe, hogy már előtte 3 hónapja nem véreztem és mégis, érdekes. azért nem sikerül mert annyira görcsöl rajta az ember, meg akkor szeretkezik már szinte mikor az állítólagos peteérés van :-( aztán igazából kitudja mikor is van???
2010. jan. 27. 19:37
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet neked van igazad! De bármi is az igazság, mielőbbi babásodást kívánok neked!
2010. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
várom a további teszt eredményeket :-)
2010. jan. 28. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!