Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhét közepére?

Ki nem várja jövőhét közepére?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26-ra nem várom, de nagyon nem! Te? Tünet vagy helyzet? Írj valamit!
2010. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is 26-ra nem várom, bár én lombikos vagyok úgyhogy nálunk kicsit máshogy működik a dolog. A lényeg, hogy jövőhét közepe felé derül ki, hogy van-e baba:)
2010. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálam annyi tünet van, hogy a beágyazódás lehetséges napjain rendesen szurkált a hasam alja, nyilalt is, néha még most is, bár már tompább,de folyamatosan érzem a szurkálást.
2010. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

en is jovo hetre nem varom , de az egvilagon semmi tunetem ugyhogy en mar nem is remenykedem , ( 2 eve folyamatosan csak remelek minden honapba , sokszor meg tuneteket is produkaltam , holott nem volt semmi , kezdek kisse belefaradni

de neked drukkolok

2010. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A szúrkálást én is érzem napok óta, most is. De egy csepp vér se volt, ami sokaknál van beágyazódásnál. Ma vagyok a 10.dpo-n. Hőmet nem mérem. Ovu előtti nap és ovu napján voltunk együtt. Te? Ti?
2010. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 27re nem várom.Most vagyok a 9dpo-n.Hasszúrka van a méhem és a petefészkem környékén,igaz,egyre enyhébb.


Niki

2010. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
26.-ára nem várnám én is:-(, de már lassan feladom a reményt:-( semmi tünetem nincs. múlthónapban meg előtte rendesen minden tünetem volt még olyan is aminek még nem is kellett volna, erre rövidebb lett valamiért a ciklusom és így nem voltunk azokon a napokon, vagy nem is volt peteérésem:-(. még eddig nem jött meg!! de hát.....
2010. jan. 23. 09:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdéskiíró! Amíg nem jön meg, addig van remény! Ne csüggedj már előre feleslegesen! Látod múlt hónapban voltak jelek és megjött... Most nincsenek jelel és lehet pont azért! Barátnőm semmit nem vett észre magán. Ma már 2 hónapos terhes és minden rendben, mégsincs semmi tünete a mai napig!!! Azért írjuk meg mind hogy hogyan alakulunk és mi lesz/lett?!? Nekem se jött még meg én is 26-ra nem várom, de ezt már írtam...
2010. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a remény hal meg utoljára :-) ezt a pár napot kibírom már valahogy, de jó lenne ha végre pozitív lenne és veletek örülhetnék és mehetnénk mind valami kismama topikba:-))))))
2010. jan. 23. 12:04
 10/18 A kérdező kommentje:

nekem úgy néz ki hogy megint megjött :-((((

igaz, hogy nagyon kevés, de már 4-5 hónapja így megy :-(((( mindenkinek drukkolok!!!! írjátok meg nektek lett e baba!!!

2010. jan. 24. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!