Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pém után csak 3 napig volt...

A pém után csak 3 napig volt fenn a hőm, ez normális?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy volt pém, mert a mikroszkóp ennyire szépen még sosem mutatta a páfrányokat.
2008. aug. 10. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor fenn is marad. A jelek pedig peteérésre utalnak.
2008. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem .

Legalább 5 (!) napig fennt kell lennie a hődnek. Ezt követően egy lassú csökkenés következik be, ami a közeledő mensi jele. Ha huzamosan fentmarad a hőmérsékleted a luteális fázisban, az már babót is jelenthet. :)

A páfrányok jelenthetnek egy próbát is a szervezeted részéről, az nem jelenti hogy a petesejted ki is lökődött.

Nekem múlt hónapban a 15-ik napon totál páfrány volt a mikroszkóp, de sem a hő, sem az LH teszt nem bizonyította a peteérést.(ami abban a hónapban a 26-ik napon volt)

Van egy nagyon jó oldal, érdemes itt szétnézned: www.babatervezok.otthona.net


Kívánom a legjobbakat!

2008. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez már a 4. hónapja, hogy hőmérőzök. Eddig úgy nézett ki a görbém, hogy a pé előtt 1 nappal leesett, utána a luteális fázisban végig fenn volt közel azonos értékeken, azután menzi napján megint leesett. Ezért nem értem a mostanit.

Egyébként ismerem az oldalt, onnan rendeltem barátcserjét. Lehet, hogy ez okozza, mert ettől a hónaptól szedem csak.

2008. aug. 11. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szió, szerintem nem a barátcserje. Azt szedtem én is.

Egyébként nekem is volt ilyen hónapom, nyugi, a dokim is azt mondta, hogy tök természetes ha van egy nőnek anovus ciklusa is, ha már több, az már gáz. :)

Én is azt hittem az előző hónapban, és kiderült hogy próbálkoztam csak a pé-vel, végül 40 napos ciklus lett a vége

2008. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!