Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye az ilyen...

Mennyi az esélye az ilyen terhességnek?

Figyelt kérdés
Ha szex előtt egy nappal lett vége a mensimnek. És belém ment. Mennyi az esélye így a babának?
2010. jan. 21. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem benned men el, akkor kevesebb, bár a kérdésedben azt írtam, hogy beléd élvezet, akkor több. Vegyünk egy átlagot nálad, akkor kb. 27 naposak a ciklusaid, azaz ha félidőben van ovud, akkor az a 13. cn-on van. Ti a 6.7. cn-on voltatok együtt. Így elég kicsi a valószínűsége annak, hogy terhes vagy, de azért kizárni nem lehet.
2010. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom lányok, 5 évig megszakítással csináltuk, de nem lettem terhes. Most viszont már szeretnék az lenni :) Szóval nem is csináljuk megszakítással. Az én egyik barátnőmnek is az egyik gyereke mensi után egyből jött össze (a másik meg egy hatalmas orgazmusnál) haha, de lehet, hogy egyébként is akkor volt peteérése.
2010. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi már 4 éve így védekezünk.16-17 éves koromban,menzi után 1-2 nappal,még megszakításosan sem,védekeztünk.Sosem lettem terhes.Bár visszagondolva nagy felelőtlenség volt,de ritka az,aki ekkor esik teherbe a ciklusa 5-6-7. napján.Nem olyan könnyű teherbe esni,főleg akkor ha a párod el sem ment beléd.20 éves vagyok,és nem védekezünk sehogy 5 hónapja,a baba még nem akar jönni.
2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző előtti vagyok. Igen, mi is pont így csináltuk eddig, hogy mensz. után pár napig nem volt megszakítás, és ettől független én sem lettem terhes. Bár nekem nem olyan rövidek a ciklusaim, szóval érthető. De egy olyannál akinek rövidebbek a ciklusai simán lehet.
2010. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
attól is függ ki milyen termékeny:)
2010. jan. 27. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!