Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 12. -én jött meg, most...

Január 12. -én jött meg, most 42 napja hogy nincs meg. Szerintetek mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Párommal kb 2 hónapja hogy rendszeresen élünk nemi életet. Előző hónapban 1 hetet késett a menstruációm. Most febr. 12.-én kellett volna megjönnie. Párommal mindig védekezünk, gumi nélkül sose teszi be és utána is ellenőrzi a gumit, egyszer sem szakadt ki és nem is nyúl hozzám ondós kézzel. 3 napja a melleim meg vannak duzzadva és nyomásra érzékenyek, a hátamon is megjelent ma reggelre 3 nap pattanák egymástól nem messze, ma meg mikor délután hazaértem mintha görcsölt volna egy nagyon kicsit a hasam. És ha még az esteleg fontos lenne hogy a párom egyszer szárazon tette be és kidörzsölte a hüvelyem, másnapra viszkető égető érzést tapasztaltam, a folyásom szine viszont nem változott, pedig azt hallottam ha vmi baci kerül oda akkor sárgás vagy barnás szinű lesz a folyás. a válaszokat előre is köszönöm.
2011. febr. 23. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
3 nap pattanák egymástól helyett 3 nagy pattanás.. bocsi elirtam
2011. febr. 23. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, szinte semekkora.
2011. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

csak ilyen hogy ennyit késett volna legutóbb 12-13 évesen volt az meg már rég volt.. kimondva elég sok a 42 nap de ha belegondolok így 11 napot késik eddig.

írhattok még, ha valakinek volt már hasonló eseménye akkor az megnyugtatna, esteleg okok hogy miért késhet ennyit és normális e. előre is köszönöm.

2011. febr. 23. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én pont amúlthónapban jártam így: nov.24-én volt az első mensi nap-december kimaradt- majd január 7-én mentem dokihoz.Január 8-án mensi :/ Dokinál ultrahang meg minden, mint kiderült nincs semmi gond de valahogy most nagy valószínűséggel 1: a pé-m pont mensire esett abban a ciklusban. 2: próbálkozik a szervezetem vagyis inkább felkészül a terhességre. ezt mondta a dokim :) de egy teljes nagy labor.vizsgálatot megér, ártani nem árt :)
2011. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csütörtökön hatalmas görcsök közepette megjött, alig tudtam koncentrálni a suliban a fejem is nagyon fájt, de legalább megvan:) ha elmúlik első utam a dokihoz lesz, és iratok fel tabit, nemhiányzik nekem ez az állandó idegeskedés.
2011. febr. 26. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!