Miért nem megy fel a hőm, amikor az ovuteszt pozitív?
Ma vagyok a 23. napomon, az ovuteszt a 17. és 18. napon volt pozitív, a tünetek is rendben voltak. A hőm 17. nap 36,4, 18. nap 36,4, 19. nap 36,4, 20. nap 36,7, 21. nap 36,6, 22. nap 36,6, 23. nap 36,7. A hőm pé után máskor 36,9-37,0 körül szokott lenni. Ilyenkor mi a helyzet? Teljesen kétségbeestem!
Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Szia! Elöször is hol méred a hődet? A legjobb ha végbélben méred. Peteérés az LH csúcs után 24-36 óra múlva történik meg. Legalábbis a szakkönyvek szerint.
Nálam vérvizsgálatból most derült ki, hogy alacsony az egyik hormonszintem. Nekem csak 26 naposak a ciklusaim.
Köszi a választ! A számban mérem, az egyéb helyek nekem nem mennének...
Az a problémám, hogy már több hónapja azt tapasztalom, hogy a pé után 5-6 nappal megy fel a hőm, így néha megkérdőjelezem azt is, hogy egyáltalán volt pé. Csak akkor meg mit mutat az LH-teszt?
Ebben a hónapban kezdtem clostit szedni, hátha az majd kicsit rendbeteszi a dolgokat.
Még egyszer köszi a választ!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!