Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elofolyásból való teherbees...

Az elofolyásból való teherbeeséstöl lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer terhes vagy, akkor nem tudsz közben újra teherbeesni.
2014. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ooooooo.... Mi a kerdes?
2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi vaan?
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet a magzatod is teherbe esik. Ha zárt méhszájad van és semmi gond, szexelhetsz, akkor semmi baja nem lehet.
2014. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a kerdes hogy mivel elofolyastol estem teherbe hogy beteg lesz a baba vagy egeszseges...
2014. szept. 28. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt a kérdező hogyha az elovaladektol lett terhes ( nem élvezett el benne a párja ) akkor lehet-e baja a babanak. Szerintem...

Egyébként nem. Az elovaladekban van sperma ha ugy estel teherbe akkor is ugyanolyan egészséges babàd lesz mintha beléd ment volna el a párod !

2014. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivan????
2014. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Na ne... Az előváladékban is UGYANOLYAN spermiumok vannak. De roppant örvendetes, hogy ennyire primitív, buta emberek szaporodnak. A gyerekedet azért majd engedd biológia órákra járni, ha már neked kimaradt.
2014. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem arra gondol, hogy az előváladékban gyengébb minőségű spermák vannak-e. Nem, kérdező, az előváladékos sperma is életképes (mint a te eseted is mutatja, mert megtermékenyített). Jó babavárást!
2014. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azert mert az elovaladekban van a sperma még nem selejtes ! :D

Ha megis valami gond lenne a babával az nem azert lesz mert te az elovaladektol lettél terhes ! De nyugi van... Nem lesz semmi gond ! Boldog babaváràst :)

2014. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!