Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Gabriel negatív a Clearbl...

Ha a Gabriel negatív a Clearblue lehet hogy pozitív legyen? Vagy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2 napja késik, a hasam feszít, a derekam fáj, néha émelygek és evések után hányinger kerülget. Ha nem baba akkor mi? Folyás szinte nincs, a bugyin legalábbis csak törlésnél fehér.
2008. aug. 10. 15:45
 1/5 anonim válasza:

Csinálj még egy tesztet pár nap múlva.

Majd eredménytől függetlenül irány az orvos.

2008. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem egy másfajtát, most meg is csináltam, egy cérnavékony halvány 2.csík jelent meg.A clearblue viszont nega. Ez mit jelent?
2008. aug. 10. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még korai tesztelni. Csinálj 1 hét múlva tesztet.
2008. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom előttem íróhoz,lehet hogy 20.nap környékén van PÉ-d,nem a 14.nap környékén,és akkor biza még nem mutat pozitívat egyértelműen a teszt(bővebb infó Google:Peteérés)Nehéz,de tessék várni egy hetet,mert ha azon gyötrődsz,hogy most mi van,és esz a penész,ha babás vagy,akkor ártasz neki a gyötrődéssel.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenképp várok még!
2008. aug. 11. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!