Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémek használata milyen...

Krémek használata milyen fontos a terhességnél?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom, és gyakran látom, hogy terhescsíkok ellen (ill. halványítására) krémet vesznek, vagy, mellbimbó ápoló krámeket vásárolnak terhes nők. Ezeknek mennyi/milyen hatásuk van, valóban olyan jók ezek a krémek? Egyátalán van hatásuk? Érdemes ilyesmiket használni?


Előre is köszi a válaszokat!


22/N érdeklődő


2010. jan. 21. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

A csíkokat sajnos csak jó génekkel lehet megúszni.Lehet,h valami nagyon minimálisat javítanak a krémek,de igazából nem érnek semmit.

Én 3x voltam terhes,harmadszorra ikrekkel,brutálisan hatalmas pocakkal.és nem lettem csíkos,pedig nem kentem.Más meg alig kezdi a terhességét,máris elkezd küzdeni velük.

2010. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szó szerint úgy van, amit az első válaszoló mond! Ugyanazt tudnám írni....
2010. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egészen a negyedik hónaptól használtam a Vichy krémét, amit több ezerbe kerül havonta, de olyan csíkos lett a hasam, és a csípőm mint a zebra. :( Tényleg ez alkat kérdése, hogy ki milyen géneket örökölt. Én nem ajánlom senkinek sem, mert felesleges pénz kidobás, akinek olyan az alkata úgy is csíkos lesz, mint pl én. :(
2010. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segített! Akkor tényleg igaz, hogy nem minden arany ami fénylik? :) vagyis,nem kell minden kitalált dolgot megvenni, és használni....
2010. jan. 21. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok, egyébként meg egyszer egy ismerős elárulta a titkot: ezeknek a krémeknek a lényege a zsírosítás. Azaz ha olivaolajjal kened a bőrödet, csaknem ugyanazt kapod eredményül, csak nem illatozol és nem szép fehér. És talán jobban ragadsz utána, de mégse többezer forint és az eredmény teljesen ugyanaz.

Ha akarod, azért néha kenjed valamivel, gyakorlatilag mindegy, hogy mivel, csak zsírosítson. A testápoló tökéletesen alkalmas erre a célra.

Ugyanez igaz lesz a megszületett babára is, én sose vettem nekik drága, pacsmagolt kencéket, hanem egy üveg extraszűz olivaolajat, azzal kentem a hajlatokat, ugyanaz mint a drága krémek.

2010. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az 1. terhességemnél nem kentem magam és egy reggel arra ébredtem, hogy tele van a fenekem és a combom ronda lila csikokkal, amik nagyon sokára halványodtak csak el. A köv. 2 terhességemnél a 3. hónaptól elkezdtem magam kenni egyszerű testápolóval (avonos, nivea) és semmi nem lett rajtam. Csak a kényes részeket kentem mint a has, fenék, comb a melleimet csak később mivel nem igazán nőttek meg.Ja, és egyszer este.
2010. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem alatt lett jó pár csík a hasamon, pedig szinte nem is volt hasam, mert befele nőtt a pici. Majd a következő terhességemnél akkora pocakom volt mint egy elefántnak, és érdekes módon egy db csík nem lett rajta. Szóval nem értem, hogy mikor kicsi volt a pocakom, akkor miért csíkosodtam, és mikor óriási volt, miért nem. ( nem kenegettem semmivel sem )
2010. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia.szerintem felesleges pénkidobás,és tényleg csak a génektől függ.én nem költenék ilyen dolgokra.szoktam keni a pocim mikor nem felejtem el,sima dove testápolóval,vagy a hagyományos kék fémdobozos nivea krémmel,de ezekkel is csak azért mert ahogy nő a pocim iszonyúan viszket.
2010. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak is igaza van! A hagyományos kerek, fém dobozos Nívea a legjobb krém!!!!
2010. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia.én terhességem egész ideje alatt nem lettem sehol csíkos,de szülés elött 2 nappal jött ki a hasam aljánál,a csipömön és a combomon,de az is elég halványan és alig látszik,ja és nem használtam semmilyen krémet.de szerintem is a testápoló is elég.
2010. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!