Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Bromótól lehetek rosszul?

A Bromótól lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon furán érzem magam, remegek, szédülök, rossz a gyomrom....
2010. jan. 21. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted el szedni és mennyit? Én is szedem már 4.hónapja. Eleinte nagyon rosszul voltam tőlle,igaz nekem folymatosan lett emelve az adagom. Eleinte 5 napig napi fél tabletta,aztán 5 napig egész és végül napi kétszer egy tabletta. Szédültem,remegtem meg minden,de csak 2 hétig. Most már meg se érzem. A lényeg,hogy ne hagyd abba(annyi ebmernél olvasom,hogy abbahagyta ez miatt). Én viccesen azt mondtam a férjemnek,hogy fogjuk fel úgy,hogy akpok egy kis ízelitőt,hogy milyen lehet a terhességi rosszul lét:)Kitartás!!
2010. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :) reggel és este kell felet beszednem, de nem mondta a doki, hogy felemeli! egy hete szedem..

Neked lett valami változás tőle?

2010. jan. 21. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kár,hogy a dokid nem mondta,hjogy fokozatosan szedjed,nekem úgy könnyebb volt,de most már mindegy. Csak szedd kitartóan és nemsokára elmúlnak a rosszullétek. Nekem szerencsére használ:) Előtte sárgatest elégtelenségem volt,meg vékony volt a méh nyálkahárttyám is. Mikor már szedtem pár hete,akkor volt az első pete,ami normális méretű volt. Rá egy hónapra én ultrogestant is kaptam(segíti a megtapadást) és megint rá egy hónapra meg clostyt is,amit most szedtem be másodszor. Múlt hónapban majdnem összejöt,csak sajnos nem tudott rendesen beágyazódni,de remélem mostanra még jobban erősödtek a dolgok és sikerül.
2010. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod! és drukkolok Neked!
2010. jan. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!