Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek a baba...

Sikerült valakinek a baba másfél év után?

Figyelt kérdés
Mi már másfél éve probálkozunk,bizhatok benne hogy sikerül még?Vizsgálgatnak már engem,eddig minden jo,lassan a párom következik.Valami praktika vagy tanács hogy sikerüljön?Igen tudom nem kell rágörcsölni.Köszi
2010. jan. 21. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyeld a ciklusodat (bár gondolom figyeled, csak nem írtad) és próbáljátok ki az ovu teszteket. Ha minden rendben veletek, akkor tényleg sokat segít a no stressz:) Utazzatok el kettesben a peteérés környékén kikapcsolódni pár napra, és csak egymásra koncentráljatok, ne a babára, és összejön. Drukkolok!
2010. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi 2évig probálkoztuk miután volt egy spontán vetélésem elötte 4 évvel, voltam méhátfuváson minden rendben volt és ezek után most 33hetes kismama vagyok:) kitartás ja és még tanácsként ha még nem tetted meg nézz utánna a neten melyik idöszakban fogam meg a baba leggyakrabban én is ott olvastam utánna.
2010. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjed még nem volt kiskatona vizsgálaton? Nálunk a kivizsgálás elején el kellett,mennie a férjemnek.
2010. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.A párom majd most megy el nemsokára.Höméröztem fél évig meg ovuteszteztem de mindhiába.Most már nem figyelek semmit csak hogy félidöbe együttlegyünk azért.Még valaki jár hasonlo cipöbe?Köszi
2010. jan. 21. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 1,5 év után sikerült a baba, de ahoz az kellett hogy felismerjem, hogy az orvosom nem igazán ért a dologhoz, és felkeresetem egy jobb orvost, aki kiderítette a második alaklaommal hogy mi a problmám, 1 hónap gyógyszeres kezelés után már lemondtunk a babáról, nem is foglalkoztam a dologgal talán egyszer voltunk együtt középidőben és összejött magától, ja és mivel vasárnap reggel volt az akció rögtön utána felkeltem, mert programunk volt. Előtte hőmérőzés, ovuteszt, kétnaponta, naponta, háromnaponta szex, gyertyaállás, barátcsrje, cickafark és még stb.. de egyik sem használt.

2010. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsotol kérdezem hogy mi volt a baj?
2010. jan. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!