Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Internetről mennyiért tudok...

Internetről mennyiért tudok venni terhességi és ovuteszteket? A postakölcséges ár is érdekelne.

Figyelt kérdés
Megéri onnan venni? Jók ezek? Melyiket válasszam, és ezeket el lehet tenni emlékbe?
2010. jan. 20. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg termék között válogathatsz: [link]


Én 10 db 10-es érzékenységű One Step terhestesztet és 40 db ovutesztet vettem, postaköltséggel együtt 5000 Ft-ért, és két napon belül meg is kaptam. Az ovuteszt megbízhatóan működött, a terhestezsttel ovu után 12 nappal már pozitívat teszteltem. A teszteket el is tettem emlékbe. Szóval szerintem megbízható, jó termékek.

2010. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én teszveszről rendeltem elsőbbségi levélell kértem aminek az ára 345ft volt, így fizettem 10 db tesztért 1.345ft-ot. :) Adok egy linket, én tőle szoktam vásárolni.


[link]

2010. jan. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jan. 21. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak az előzőeket tudom, én is ott vettem és már meg is szültem az "eredményt". :)

[link]

Én eltettem őket, a próbálkozós hónapokban is jó volt összehasonlítási alapnak.

2010. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!