Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sürgős csajok! Merionalt...

Sürgős csajok! Merionalt holnap is be kell adnom?

Figyelt kérdés
holnap leszek a ciklusom 8.-ik napján,és uh.-ra kell visszamennem,de a dr.nő nem mondta h holnap is adjam-e be a szokásos 1 ampullámat,nem tudom mit csináljak,mert a nővérke szerint holnap nem kell.csak nem értem h miért nem,hisz még csak 6 ampullát kaptam.
2010. jan. 20. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem eddig úgy volt, hogy amikor a 8-10. napi ultrahangra voltam visszarendelve, akkor aznap reggel nem kellett beadni az injekciót.

Az orvos az UH eredményétől teszi függővé az injekció kúra folytatását vagy esetleg az adagolás módosítását, annak érdekében, hogy a túlstimulációt elkerülje.

Nekem az UH-k után mindig azt mondta, hogy adjuk be továbbra is az injekciót. Aznap akkor adtuk be, mikor hazaértünk az orvostól, másnap pedig a szokott időben (úgy ahogyan ő azt elrendelte).

2010. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!