Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom? Minél jobban...

Jól gondolom? Minél jobban szeretném a babaát, annál jobban nem sikerül? Tényleg így van? Már 2 éve várom a csodát!

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs erre magyarázat, de nagyon sok olyan eset volt, hogy rágörcsöltek, évekig próbálkoztak, feladták, nem görcsöltek tovább, utána beköszöntött a pici. :)
2010. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én fél éve várom, de már most nagyon görcsölök rajta, éppen tervbe vettem, hogy a köv. ciklusban valahogy megpróbálom elterelni a figyelmemet.
2010. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is kb.2 évig vártuk a csodát de aztán csak elkezdtük a kivizsglásokat és mire a férjem is elment volna kivizsgáltatni magát egyszer csak pozitív tesztem lett. Most 12 hetes a babám.Ne akard annyira! Voltatok már kivizsgáláson? Én így utólag tényleg azt tudom mondani, hogy akkor jön a baba amikor jönni akar.
2010. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Az elsőre nem volt időm "rágörcsölni", mert azonnal jött. Az előző volt a 8. hónapunk, hogy újra próbálkozunk. Tudom, hogy ez még semmi, mégis belefáradtam, most már szinte nem is érdekel. Majd jön, lehet hogy pont most...
2010. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van benne valami mi is 2év után jártunk sikerrel mikor már kezdtem elveszteni a reményt de most 33hetesek vagyunk és minden várakozást megért!!! kitartás!!!
2010. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!