Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányszor van együtt a...

Ki hányszor van együtt a párjával egy héten, a mielőbbi teherbeesés esélye érdekében?

Figyelt kérdés
Én a párommal csak heti 1-2x. Persze, ha rajtam múlna ez a szám 3-4 lenne:-)
2010. jan. 20. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Másfél éve próbálkoztunk, volt hogy többet aztán az utobbi idöben más gondunk volt.

Amikor a babát csináltuk 3 hét alatt amikor foganhatott egyszer voltunk együtt. az is egy olyan együtt lét volt hogy egymásnak estünk és mikor végeztünk egyböl mosakodás felöltözés, mert anyósoméknál violtunk aki fél órára ment el. még is össze jött.

2010. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyetek elkeseredve,ha görcsösen akarjátok nehezebben fog összejönni. Azért szexeljetek, mert jól esik és ne azért, hogy baba legyen belőle.

Igaz nekem kb. 4hónap után jött össze, és elötte kb. 1éve nem szedtem már fogamzásgátlót, ja és kb.3-4 naponta szexeltünk. Persze nem árt elmenni orvoshoz és MINDKETTŐTÖKET kivizsgáltatni. Vannak már ovulációs tesztek a boltokban, lehet hőmérőzni(sokak szerint ez a tuti).De sajnos vannak olyan esetek is amikor nem tudják megállapítani miért nem jön össze a baba, pedig mindketten egészségesek.

2010. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!