Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányszor van együtt a...

Ki hányszor van együtt a párjával egy héten, a mielőbbi teherbeesés esélye érdekében?

Figyelt kérdés
Én a párommal csak heti 1-2x. Persze, ha rajtam múlna ez a szám 3-4 lenne:-)
2010. jan. 20. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb háromnaponta.
2010. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi is kb 3 naponta
2010. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
2-3 naponta voltunk együtt és első hónapban sikerrel jártunk mindkét alkalommal :-)
2010. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mi már 4 hónapja próbálkozunk és volt olyan, hogy minden nap együtt voltunk és mégsem lett semi.Szerintem ez nem csak ezen múlik.
2010. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mi már 11 hónapja próbálkozunk. Volt hogy naponta voltunk együtt heti 4x, de úgy sem jött össze. Utóbbi időben már egyre ritkábban vagyunk együtt, mert már lemondtunk róla.
2010. jan. 20. 15:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi már 2 éve próbálkozunk,de semmi.Van amikor 2-3 naponta,de van olyan is amikor 5-6 naponta.Nem tudom mi lenne a jó,számolok de nem tudunk mindíg jókor eggyütt lenni.
2010. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi akkor, amikor kedvünk van, hétvégén tuti mindig, de van hogy csak akkor.. a párom sokat van távol ugyhogy ezért figyelem ovutesszttel, és akkor mindenképp.
2010. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi abban a hónapban, amikor eldöntöttük, hogy mostmár jöhet a baba, akkor középidőben voltunk együtt, 2x-3x összesen abban a hónapban, de középidő után nem.

Elsőre sikerült.

1 éves nagyfiú már

2010. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mi csak 1-2 nap pihit szoktunk tartani, és mégse jön össze már 1 éve. Van úgy, hogy nem is kívánom, de a férjem kedvéért mindig belemegyek:-) hiszen közös a célunk: A várva-várt terhesség.
2010. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:05-ös vagyok, nem lehet, hogy az a gond, hogy szinte mindennap együtt vannak a párok? Szerintem félidő után nemigen kellene, hagy legyen már egy kis nyugijuk beágyazódni a dolgoknak. Nem gondoljátok?

Szerintem az is fontos, hogy jó legyen a nőnek, hiszez is egy újabb esély a spontán teherbeesésre egy jó kis orgazmussal, egy spontán kilökődő pete.

2010. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!