Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez a furcsa folyásom...

Mitől van ez a furcsa folyásom? Babát szeretnénk! Fontos!

Figyelt kérdés
A géten kéne megjönnie,tegnap furcsa volt a folyásom,nem tojásfehérjés nem is krémes,hanem sötét fehér nem átlátszo és félig kemény "anyag" volt,szép tudtam tépni.Kicsit fura ahogy leirtam de segitsetek
2010. jan. 20. 09:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs elirtam,szét tudtam tépni,elég szilárd dolog volt.Elötte nap használtam intimzuhanyt mert a dokim mondta,mivel van folyásom.Majd megyek még dokihoz de addigis segitsetek!Babát lassan már 2éve szeretnénk.Köszi
2010. jan. 20. 09:42
 2/11 A kérdező kommentje:
A héten kéne megjönnie,remélem nem fog!
2010. jan. 20. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Hát lehet, hogy hasonló, mint amilyen nekem szokott lenni. Miután abbahagytam a tabit, nekem is feltűnt, hogy mielőtt megjönne, valami hasonló folyásom van.

Először persze babát magyaráztam be magamnak, de sajna nem így volt.

De ki tudja, lehet Neked mást jelent :)

Drukkolok!

2010. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg sex után a párom nemi szervén vannak ilyen fehér darabkák.
2010. jan. 20. 09:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Babát jelentene ez a "folyás"?Hát én ebbe kételkedek mert ez nem hiszem hogy jo dolog.De remélem neked lesz igazad:)És ird le létszi hogy neked pont milyen volt?Nem volt folyós a tied sem?Megköszönném.Kösz a gyors választ!
2010. jan. 20. 09:45
 6/11 A kérdező kommentje:
De nekem ilyenem még soha nem volt!Krémes és átlátszo szokott lenni.
2010. jan. 20. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem menj vissza az orvoshoz, mert ez lpehet belső fertőzés is a darabos folyás, sőt biztos vagyok benne, hogy az van. Nagyon régen nekem is volt 1x, és nekem gyulladás volt a belső nemi szerveknél, kaptam rá antibiotikumot, és kúpot, majd egy hét múlva már semmi nem volt. Ez a folyás hasonlít nagyon arra amikor az ember canesten kúpot használ, és másnap kifolyik.......
2010. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy figyeltem meg, hogy nekem csak mensi előtt van. És olyan nyúlós, ragadós, gumiszerű...nem tudom jobban körülírni.
2010. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Hát majd mensesem után megyek a dokihoz.Még tud valaki segiteni?
2010. jan. 20. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nagyobb darabos folyásom. Én azt hittem,hogy a pé miatt van. Ere kiderült,hogy gombásodás. Nekem előtte soha nem volt,erre pont akkor szedtem össze strandon mikor már babát akartunk. Remélem nákad nem ez,de éna helyedben elmennék most dokihoz.Márcsak azért is,mert nekem olyan egyszeri kúpot írtak fel rá,ami után 4 napig nem lehetett sexelni,hogy tuti hasson,és ha mensi után mész,akkor lehet,hogy lecsúsztok miatta a pé-ről.
2010. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!