Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai lenne beágyazódásos...

Túl korai lenne beágyazódásos vérzésnek?

Figyelt kérdés
6 napja tojcsis nyákom volt pici vérrel 14.cn. Ma nagyon pici rózsaszines folyásom van.
2010. jan. 20. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ebben még tapasztalatom,de nekem meg a derekam majd le szakad és most vagyok pé utáni 5. napon.Görcsölök is.Neked van ilyen jellegű panaszod?
2010. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, pedig sajna ezt fogom tenni... de ezekre a tünetekre most nem érdemes adni, mert nem egyértelműek és főleg nem általánosak. Nekem is volt ilyen vérzésem minden ciklusban, aztán mégis megjött. Majd egyszer csak nem jött meg...


Kívánom, hogy beágyazódásos vérzés legyen, ne hormonprobléma, de ez sajna csak akkor fog kiderülni, amikor elmarad a vérzésed, és pozitívat tesztelsz.

2010. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia elképzelhető hogy beágyazodás,nekem mind a két terhességnél a dpo 12-13. napján volt egy kevés vérzésem. Általában mindig dpo 15-ik napján szokott megjönni a mensim, csak terhesség esetén szoktam mensi előtt vérezgetni.
2010. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 6. nap belefér.
2010. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Monqa válasza:

Sziasztok!

Nekem 2 napig volt rózsaszín folyásom a 18. naptól szerintetek bizhatók a beágyzódásban? azóta kevés sárgás sűrű folyást tapasztalok, illetve a rózsaszínt tompa szúró fájdalom kísérte.

2010. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedhetsz, de semmi sem biztos még. Ovud mikor volt?
2010. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Monqa válasza:

Szia!

A 14-15. napon az ovu teszt pozitív lettviszont a 18.-on amikor kezdődött a rózsaszín folyás akkor negatívat mutatott.

2010. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legkorábban a 16. napon lehetett ovud, akkor viszont korai beágyazódásnak. Azóta is tart? Attól még lehet, hogy babád van, ne aggódj, de amiatt van folyásod most.:)
2010. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: nem amiatt! Kimaradt a lényeg...
2010. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Monqa válasza:
Köszönöm a gyors válaszod. Remélem jövő hét hétfőn minden kiderül.
2010. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!