Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvagyok nagyon keseredve!...

Elvagyok nagyon keseredve! Eddig még ennyire neméreztem. Most jöttem rendbe hormonilag és most megint nemvolt peteérése. Miért?

Figyelt kérdés
a 10 napon volt sok nyálkám . öszetéveszthetetlen. kicsit korainak tartottam mert nekem 32 naposak a ciklusaim. most ez a 17 napom és m a höm nincs fent a höm szerint nincs peteérésem. és nem is volt. de akkor mi volt az a sok nyálka?teljesen nyult és 11 cm re klehetett huzni. elég sok volt. a dokihoz nemmentem visza mert most nemtudtam viszameni. most láttam meg tegnap egyismeröst akinek már látszik hogy baba van a pociban azota ugyérzem, nembirom tovább.
2008. aug. 9. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Vegyél ovu tesztet. A héten voltam egy dokinál aki szerint a hőmérőzés "elavult dolog", és csak a végbélben mért eredmény a jó. Az a baj hogy minden orvos eddig mást mondott nekem. Kezdek belefáradni a dokik okosságaiba.

Ne legyél elkeseredve, állitólag az normális dolog, ha egy évben 1 v. 2 hónapban nincs peteérés. Ha ebben a hónapban nem is volt a következőben még lehet.

2008. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha volt ilyen jól nyújtható nyálkád, akkor aznap vagy 1-2 nappal utána pé-ed is volt!

A hődet vagy mindig mérd vagy soha, de én speciel nem hiszek benne,túl sok a kivétel. csak eggyel több ok a stresszre...

drukkolok!

2008. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!