Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzis érzésem van akkor...

Menzis érzésem van akkor megfog jönni ugye? Az a fura hogyha nemvolt pém akkor neméreztem menzis érzést mikor megkelett volna jönnie de most volt és most menzis érzésem van tehát a szervezetem érzi hogy megfog jönni nem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

5 hetes terhes voltam, amikor nekem is folyamatosan olyan érzésem volt, mintha bármelyik pillanatban megjöhetne. Akkor kezdtem új munkahelyen, így nem nagyon tűnt fel hogy késik. Aztán csináltam egy tesztet és pozitív lett.

Most 2,5 hónapos a manóm:)

2009. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan mindjárt megjön érzésem volt,mint máskor,de nem jött meg és a 3. napon pozitív lett a teszt.
2009. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog, mert ha megjön előtte is azt érzed, mint amikor baba miatt van a mensi érzés. De nálam sokkal hamarabb kezdődött a mensiérzés, nem a nemvárt előtti napon, ezért is csináltam tesztet és pozitív lett!
2009. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen nekem meg pont mikor megkellene jönnie szóval akkor még reményem sincs!
2009. jan. 29. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos ! Nekem már három napja menzis érzésem van. Minden alkalommal félve megyek wc- re pedig elég gyakran kell pisilnem. Lassan már kikészít engemet is ez a megjon-nemjon legszívesebben átaludnám ezt a pár idegfeszíto napot amíg kiderul mi is van.
2009. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A terhességgel együtt járhat főleg az első trimeszterben un. alhasi diszkomfort érzés , ami kb pont olyan ,mint mikor meg akar jönni.
2009. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem de miért nem előbb jön ez a menzis érzés miért pont aznap mikor megkellene jönnie?
2009. jan. 29. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jövőhét végén kelle megjönnie. Ma egész nap fáj a hasam és fel vagyok puffadva. Nem ugyanazt az érzést érzem, mint ezelőtti hónapokban (ugyanúgy 1-2 héttel mensi előtt már szoktam érezni, de olyan jellegzetes érzékenység, amikor a combodban is érzed, nem tudom sajnos körülírni az érzést). Szóval most nem azt az érzékenységet érzem, hanem hasfájást, de ebből is arra gyanakszom, hogy mensi hasfájás. lehet, hogy kicsit hülyén fogalmaztam.
2009. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!