Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban volt a...

Ebben a hónapban volt a 13-14napon nyalkas folyásom 2napig ez nekem tul korainak tünt mert amugy 40napra jön meg és később van p. é-m. Nem tudtunk együtt lenni akkor. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Viszont ezutan a 17napon voltunk együtt férjemmel de ugy voltam vele h már ugysem esek teherbe ha mar megvolt a nyulos folyas utana 2nappal mellfajdalom ahogy szokott p.é utan.Ma vagyok a 30 napon a mellfajas fokozatosan enyhült ahogy menszi előtt szokott tegnap ota menszis görcsök minden percben azt érzem h megjön.Reggeli hőm 36.9.most akkor mi lehet?miért csinalja ezt velem a szervezetem?megjönni nem jön meg de terhes sem lehetek akkor?
2008. aug. 9. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 40 naposak a ciklusaid, akkor még van vissza 10 napod. A pé viszont lehetett akkor és így most a menzi is előbb jöhet.

Nekem például 2napot késett a pém a szokásoshoz képest, így valószínűleg 2 nappal később fog jönni a nem várt is.

2008. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a ciklusod 40 napos nincs is péd. de most akkor elméletileg volt. általában visdzont csak nemvolt peteérésed mert ha 40 napra jön meg akkor nincs peteérés. ezt a dokik is igymondják.
2008. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!