Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, a hőm ma...

Tegnapra nem vártam, a hőm ma mérve 37,1 tegnap 37 volt. A hasamban néha menzis fájás van, néha meg csak szúr. Tegnapi teszt negatív. Baba lesz?

Figyelt kérdés
Néha hányingerem van, a lefőzött kávé szagától rosszul vagyok, néha a derekam is fáj, a cicijeim is érzékenyek.
2008. aug. 9. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tünik, hogy baba lesz tesztelj 1-2 nap múlva, reggeli vizeletből, mert a hcg hormon 2 naponta duplázódik a szervezetedben.
2008. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Várj még egy pár napot és ha nem jön meg tesztelj reggeli első vizeletből!A tüneteid alapján nagy valószínűséggel terhes vagy,csak még nem termelt a szervezeted elég hcg-t.Drukkolok neked!Majd írd meg az eredményt!

Puszi:egy 10 hetes pocakos

2008. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Nagyon remélem hogy baba lesz és nem menzi. Úgy gondoltam hogy hétfőn vagy kedden reggel tesztelek. Gabrielt vettem, az ki fogja mutatni, ugye? Márha tényleg baba van.

Sajna volt már egy vetélésem májusban, de akkor a nem várt előtti este már pozitív volt a teszt. Ilyen sok különbség van 2 terhesség között?

2008. aug. 9. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2008. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lett egy + tesztem, aztán mégis megjött. :((

A sors ismétli önmagát. :(

De még reménykedek, mert nem görcsölök és nem darabos....hátha....

2008. aug. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!