Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok a petevez...

Mi a tapasztalatotok a petevezetékátfúvásról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már voltam 2x. Először mindent rendben találtak. Később kiderült, hogy nem igazán van minden rendben! Szálas összenövéseim voltak mindkét petevezetékemben amit az átfúváskor nem vettek észre! Emiatt volt egy méhenkívülim, kivették az egyik petevezetékemet. Később ismét csináltak egy átfúvást és még akkor is volt egy kis akadály, de ha minden igaz "kifújták"

Egyébként nem túl kellemes beavatkozás, de ki lehet bírni. 5-10 perc az egész.

2010. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt, de nekem laparoszkópos vizsgálat volt. Nálam egyik sem volt átjárható, de a végül műtéttel a jobb oldalt oldani tudták. Nem járt különösebb fájdalommal. Nem maradtak rossz élményeim róla.
2010. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2-szer volt átfújásom. Az elsőnél ébren voltam, nagyon kellemetlen érzés, szörnyen rossz, habár nem tart sok ideig. Lelkiekben már túltettem magam rajta, így az nem okozott gondot. A másodikat altatásban végezték, műtéttel párosítva, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. Más probléma merült fel, de biztos, hogy "ártani nem árott". Mivel a műtétnél talált probléma után, kezeléssel 2 hónapon belül kismama lettem.
2010. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem laparoszkódiával csinálták, 2 hónap múlva terhes lettem.
2010. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!