Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utsó mensim 31-én jött...

Az utsó mensim 31-én jött meg, ismét1csalódás, de azóta barnás folyásom van (ez eddig nem volt) esténként és ma reggel is szédültem, egyéb tünetetm ninncs. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2és féléve volt abortuszom, most áprilisban volt rákszűrésem, minden ok. Babát szeretnénk. vettem tesztet, de nem merem megcsinálni, félek hogy megint negatív lesz...28napos a ciklusom,ha most múlt el a mensim akkoris várjam meg hogy a köv.megjön-e és utána csináljak tesztet vagy a barnás folyás utalhat terhességre és mutathat megközelítőleg jó eredményt a mondjuk holnap reggel megcsinált teszt?

Légyszi válaszoljatok...


2008. aug. 8. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem 4. napja késik, és most van egy pici barnás folyásom. teszteltem, de negatív. nem értem, mert nem szokott késni! ma reggel újra próbálom, aztán megírom az eredményt, de félek, h megint - .

Jrd meg légyszi, hogy Veled mi a helyzet:)

2008. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megcsináltam a tesztet, negatív, úgyhogy most ismét próbálkozunk:)nem szabad feadni, mert annál rosszabb lesz, neked mi lett???

Ja és köszönöm, hogy írtál...

2008. aug. 9. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Negatív volt...
2008. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!