Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni úgy, hogy...

Teherbe lehet esni úgy, hogy tegnap reggelre ugrott fel a hőm de csak este voltunk együtt a párommal? Előtte két napig sem volt szex.

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a spermák úgy tudom 3napig élnek.de ne nézd ezeket mert attól csak feszült leszel.(mikor van hő)kösd le magad valamivel és akkor legyetek együtt a pároddal amikor nektek jó.amíg így görcsöltem nekem sem jött össze.nem gondoltam rá az építkezés miatt következő hónapba terhes lettem.nem figyeltem mikor van itt az idő.tudom nehéz nem rá gondolni,de ez is befolyásolhatja ha görcsölsz!sok sikert!!
2008. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy írtál, de azóta már tudom, hogy SIKERÜLT!!! :-) 7 hetes kismama vagyok!
2008. szept. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!