Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire véjem ezt a tesztet?

Mire véjem ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
Xepil reggeli első pisi!!
2014. szept. 3. 07:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. szept. 3. 07:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmire. Ismételj pár nap múlva és ha baba lesz, egyértelmű lesz. Tapasztalatom szerint a nagyításra szoruló képek 90%-a nagy semmi. A maradék 10% meg épp bejött, de nem azért, mert már akkor látszott. A pozitív tesztet nem kell nagyítani, forgatni, élesíteni.
2014. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia. annak a pozi vonalnak még erősödnie kell, hogy valóban terhesség legyen. Pár nap múlva ismételj és akkor már láthatod, hogy mi a helyzet.
2014. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólokkal, egyébként nagyon halványan én is látom, de túl vagyok már ennél erősebb halvány teszten, amin teljesen egyértelműen ki lehetett venni, és biztos, hogy mégsem volt baba (tehát nem nem tapadt meg, hanem konkrétan nem volt). Ismételj pár nap múlva. Mikorra nem várod?
2014. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sajnos ez negatív teszt...ismételd meg majd pár nap múlva
2014. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez még lehet pozi is, de lehet száradási csík is ... szóval ez a teszt mintha nem is lenne annyit ér :S


két nap múlva reggeli első pisiből újabb teszt, ha baba van a vonalnak már erősen kell majd látszódnia !!!


drukkolok!!!

2014. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megbolondulok komolyan mondom,hol láttok ezen második csikot?legyek én a rossz de már a hajam égnek áll mikor minden teszten valaki biztos látni vél második csikot.és nem irigy vagyok,van gyerekem,tudom milyen honapokig várni arra a csikra csak már kiakaszt hogy mindig bebeszélik hogy ott a csik...
2014. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az, amikor ha iszonyúan erőltetem a szemem, meg nagyon oda akarom látni, akkor valami iszonyú halvány valamit mintha látnék ott. De ez szerintem negatív.
2014. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én semmit, de semmit nem látok, full negatív. mióta késik? ez a fajta teszt nekem 4. nap késésnél este is 2 egyforma erős csíkot adott!
2014. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csináltál újabb tesztet esetleg?
2014. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!