Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet itt terhesség? A töbi lent

Lehet itt terhesség? A töbi lent

Figyelt kérdés

november 28.-án voltam barátnömmel együtt utoljára!

azután 2 héttel vagyis decemberben megjött neki a menstruácioja ami fura modon nagyon erös volt még görcsoldo tabletát is kellet bevennie és ma már a 36. ciklusnap vagyis 1 hete kásik!!! de miért? tegnap csináltunk tesztet és negativ volt! hétvégén csinálunk mégegyet! de szerintetek mi lehet itt? lehet itt terheség? az már nemvolt tul régen hogy erösen kimutassa a teszt?


2010. jan. 17. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ha november 28-ßan voltatok együtt csak és máskor nem akkor tuti nem baba, mert akkor az elsö mensi sem jött volna meg neki. A teszt is negatív, így tuti nem terhes. tök felesleges még egy tesztet csinálnotok (ez egyébként a nö dolga te ne csinálj ilyen teszteket). sok nönek 40 napos ciklusa van. ha neki mindig pontos a ciklusa akkor menjen el dokihoz mert valami hormon problémája van.
2010. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jo de pontosan aktus után 11 napjára megjött neki decemberbe ! szerintem a 11 nap az kevés vagyis decemberbe mindenképp megjött volna neki ha teherbe esik is szerintem!!!
2010. jan. 17. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elsönek nincs igaza, attól, hoyg egyszer megvolt a mensesze, még lehet terhes.

Régebben velem is volt, hogy megjött rendesen, a következö kimaradt (közben a párom el volt utazva, igy nem lehettünk a közbensö idöben együtt) - és utánna kiderült, hogy ikreink lettek.

2010. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na jo de mi védekeztün ovszerrel és még ki is huztam mielött elmentem volna
2010. jan. 17. 08:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha volt közben menzesze, és a teszt negatív, akkor nem terhes. AZ meg, hogy aktus után hány nappal jön meg, nem oszt nem szoroz. Megjöhet egy nappal utána, meg 25 nappal utána is. Ha teherbe esik egy nappal mensi előtt, akkor valószínű az sem jön meg, de ha igen, akkor sem erős görcsöléssel, és normál vérzéssel. Ha mindezek ellenére terhes, akkor a teszt BIZTOSAN kimutatja. Olyanról még életemben nem hallottam, hogy valaki szexel óvszerrel, ami nem szakad ki, plusz még ki is száll a párja, utána menstruál, majd tesztel többször, és egy legalább 6-7 hetes terhességet egy teszt sem mutat ki. Felesleges ezen görcsölni.
2010. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! én is igy gondolom ezeket csak nemértem meg miért nem jön meg!! ez agaszt
2010. jan. 17. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem jön meg, mert annyira görcsöltök rajta. Most már tessék megnyugodni, és akkor majd megjön.
2010. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jojo probálok de képzeld nnyira görcsölök rajta ,hogy már 3 napja alig ettem valamit ha ettem is csak eröszakbol! és egy fél kiflit
2010. jan. 17. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy parázol de ettől nem lesz jobb. HA 100%-os bizonyságot akarsz, akkor csak doki, és ultrahang, mert az elmondásod alapján 99,99%, hogy nincs baba, de nemigen fogunk tudni meggyőzni. Úgyhogy kétesélyes a dolog, vagy megnyugszol, és elfogadod, hogy nincs gond, vagy ráveszed a barátnődet az ultrahangra, és akkor majd a doki megnyugtat.
2010. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az utolsonak na neked igazad van köszönöm szépen! ezt a kérdést feltettem még párszor és egy jo weboldalra terelt az egyik válaszolo! az oldal szerint már kéne mutatnia a tesztnek régota! mi meg tegnap csináltunk vagyis együtlét után 49 nappal ha gondoljátok megnézhetitek: [link]
2010. jan. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!